Connect with us

Zabawa

Salman Khan w Polsce kręci kulminacyjny moment filmu Kick

Published

on

Salman Khan w Polsce kręci kulminacyjny moment filmu Kick

Salman Khan przybył do Polski, aby nakręcić kulminację swojego nadchodzącego filmu kopnięcie. Mówi się, że film ma wiele scen akcji.

Stolicę Polski, Warszawę, wybrano ze względu na wysokie budynki i mosty. Najwyższym budynkiem w Warszawie jest Pałac Kultury, wybudowany na początku lat 50. XX wieku jako prezent od radzieckiego przywódcy Józefa Stalina.

W reżyserskim debiucie Sajida Nadiadwali Khan podobno skoczy z mostu Gdańskiego na Wiśle. W filmie pojawi się także scena katastrofy helikoptera.

„Od trzech lat namawiamy producentów i reżyserów z Bollywood, aby wykorzystywali Polskę do swoich lokalizacji. Teraz zrozumieli wartość wykorzystania naturalnego piękna Polski, które w niczym nie ustępuje szwajcarskiemu” – powiedziała Monika Kapil Mohta, Ambasador Indii w Polsce.

„Polska jest krajem przyjaznym biznesowi i ludzie doceniają także filmy Bollywood. Shah Rukh Khan to dobrze znana osobowość, a teraz Salman może stać się kolejną sławną osobą [Bollywood] Gwiazda w Polsce” – dodał Mohta.

Dziewięć lat temu Aamir Khan, Kajol i Suniel Shetty przyjechali, aby nakręcić kulminacyjny moment filmu Yash Raj Films. Fanaa, który wyreżyserował Kunal Kohli. Kręcili go zimą w Tatrach.

Obecnie w Warszawie panuje wiosna i fotografowanie będzie znacznie łatwiejsze. Władze miasta dokładają wszelkich starań, aby współpracować z filmem (kopnięcie) Jednostka. Większość kadry technicznej będzie pochodzenia polskiego.

Po 10 dniach Nadiadwala przyprowadzi swoją 70-osobową trupę, aby nakręciła film z Randeepem Hoodą i lankijską aktorką Jacqueline Fernandez.

Na początku tego miesiąca Ketan Mehta powiedział o Mircha Masala Fame odwiedził Polskę, aby wybrać lokalizacje do swojego kolejnego filmu.

Wyraził zadowolenie z obiektów dostępnych w Warszawie i powiedział: „Polska to niezwykły kraj, a jej znani reżyserzy, tacy jak Andrzej Wajda i Roman Połyński, zrobili na nas ogromne wrażenie”. Polska ma także dobrze wyposażone studia i instytuty filmowe. Koszt kręcenia filmów jest znacznie niższy niż w innych krajach europejskich.”

READ  Streaming idzie, gdy konsumenci ograniczają płatne usługi

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *