Salem przeżywa Urszulankę w OT | Wiadomości, sport, praca

Salem przeżywa Urszulankę w OT |  Wiadomości, sport, praca

Z raportów sztabowych Salem – drużyna piłki nożnej dziewcząt Salem wróciła, aby pokonać Urszulankę 4-3 w dogrywce w div. Finały II sekcji w środę na stadionie Sebo. Carly Casey z Ursuline postawiła na pierwszym miejscu Irlandczyków z bramką 16-20 w pierwszej połowie. Mikaylynn Murphy z Salem wyrównał po serii rzutów karnych w pierwszej połowie, 12:45. Rylee Hutton zdobył przewagę Quakers 2-1 przy 8-19 w pierwszej połowie. Ursuline zdołała zakończyć mecz bramką Marii Fusillo minutę przed przerwą. Drugi gol Casey dał Irlandczykom prowadzenie 3-2 w drugiej połowie, ale Salem wyrównał na 17 minut przed końcem. Salem, z numerem 4, ma 13-3-1 i w poniedziałek będzie gospodarzem West Geauga. West Geauga, szóste rozstawienie, wyeliminowało w poniedziałek z rozstawionego numer 5. Berkshire 7-3 Oddział Zachodni 10, Struthers 0 BELOIT — Struthers odnieśli w środę swoje pierwsze zwycięstwo w sekcji w historii szkoły w div. Finały II Sekcji przeciwko najwyższej rozstawionej gałęzi Zachodniej. Dla Warriors to nie miało znaczenia, odeszli z wygraną 10-0. Warriors strzelili dziewięć bramek w pierwszej połowie i zdobyli kolejną w drugiej, aby wygrać. Zamknięcie celu zostało osiągnięte dzięki połączeniu Zoe Sanders i Haydena Meslera. West Branch miał wkład wielu graczy, w tym sześciu różnych strzelców. Na szczycie były Chloe Dennison i Daphne Snyder, każda z hat-trickami dla zwycięzców. Punkty zdobyli również Lauren Gossett, Makenna Lins, Sophia Gregory i Kennedy Berger. Lins, Gregory i Gossett również mieli asysty, podczas gdy Bri Thomas również zaliczył asystę. West Branch to 13-0-3 i będzie gościł Alliance w div. Półfinały II okręgu w poniedziałek. Oddział Zachodni, zajęła 10 miejsce w Div. II w National Coaches Poll, pokonał Alliance 1-0 na spotkaniu 21 września w sezonie zasadniczym w West Branch. United 3, Grand Valley 2 HANOVERTON — drużyna piłki nożnej dziewcząt United przegrała w środę Grand Valley 3-2 w div. Finały III Sekcji. Allison Irwin, Addyson Blazer i Kylie Hetherington strzelili bramki dla Orłów. Blazers, Natalie Shipley i Rachael Rhodes mieli asysty. United przerzucają się na 9-7-1 i wyruszają w poniedziałek do rozstawionej Polski na półfinał okręgowy. Polska 10, Columbiana 0 POLSKA – polska drużyna piłki nożnej dziewcząt wyeliminowała Columbianę 10-0 w Div. Finały III sekcji w środę. Bulldogs mają 15-3-0 i będą gościć United w poniedziałkowych półfinałach okręgowych. Polska wygrała siedem razy z rzędu i jest prowadzona przez Arianę Daniels, która w tym sezonie strzeliła 24 gole. Champion 3, Crestview 0 WARREN – Trzeci raz Crestview nie był szczęśliwym trafem, ponieważ drużyna piłkarska Champion pokonała Rebels 3-0 w div. Finały III sekcji w środę. Crestview kończy sezon o 9-9. Rebelianci przegrali wszystkie trzy mecze z rywalizującymi z mistrzami Mahoning Valley Athletic Conference łącznym wynikiem 7-0. Mistrz ma 13-2-2 lata i pojedzie do Lakeview na półfinały okręgowe w poniedziałek. Beaver Local 8, East Liverpool 0 CALCUTTA – Dziewczęca drużyna piłkarska Beaver Local z łatwością popchnęła East Liverpool do wygodnego zwycięstwa 8-0 w Div. Finały II sekcji w środę. Beaver Local poprawił się do 10-5-1 i zagra z numerem 1 w New Philadelphia w środowych półfinałach okręgowych. Jordan Palmer strzelił dla zwycięzców bramkę i dwie asysty. Michelle Stoneburner dodała dwa gole. Taylor Fitzsimmons, Emily Saphore, Miranda Sinsley i Bella Long dodali bramki dla Bobrów. Asystowały Victoria Saphore i Lora Reeder. W bramce Tori Druschel wykonał trzy interwencje, a Caiden Lamp dwa razy. East Liverpool miał własnego gola. Nowa Filadelfia to 12-3-2 w sezonie. East Liverpool zakończył sezon 1-17-1. Oak Glen 11, Madonna 0 NEW MANCHESTER, W.Va. – Kami Ward strzelił pięć goli i ustanowił rekord programu na sezon w nocy rekordów dla Złotych Niedźwiedzi, którzy w środę pokonali Madonnę 11-0 i awansowali do sobotniego WVSSAC Region 1, Section 1 Championship. Ward ustanowił teraz wspomniany znak z 51 bramkami w sezonie, podczas gdy Niedźwiedzie ustanowiły znak jako zespół z 131 golami strzelonymi w tym sezonie. Zwycięstwo to również nr 19 dla Oak Glen, co jest rekordem programu. Złote Niedźwiedzie straciły w tym sezonie zaledwie dziewięć bramek z przerwą, co jest również rekordem programu. Oprócz pięciu goli Warda i jednego występu, Carson Barr miał hat-tricka i dwie asysty, Aaliyah Siegal strzelił dwie bramki, a Sydney Brown również strzelił. Alexus Greenlief wykonał trzy rzuty obronne, aby się zamknąć. Oak Glen spotyka Weir High, który w drugim półfinale pokonał Wheeling Central 4:0, o godzinie 11:00 w środę w sobotę rano w Bears Den. Złote Niedźwiedzie i Czerwoni Jeźdźcy spotkali się już dwukrotnie w tym sezonie, wygrywając 3-1 Oak Glen w Weir i wygrywając 2-1 w rzutach karnych dla Złotych Niedźwiedzi w meczu o mistrzostwo OVAC Class 4A.

READ  Polska zapowiada, że ​​zawrze z Czechami porozumienie, które zakończy spór minowy

Salem — drużyna piłki nożnej dziewcząt Salem wróciła, aby pokonać Urszulankę 4-3 w dogrywce w div. Finały II sekcji w środę na stadionie Sebo.

Carly Casey z Ursuline postawiła na pierwszym miejscu Irlandczyków z bramką 16-20 w pierwszej połowie.

Mikaylynn Murphy z Salem wyrównał po serii rzutów karnych w pierwszej połowie, 12:45.

Rylee Hutton zdobył przewagę Quakers 2-1 przy 8-19 w pierwszej połowie.

Ursuline zdołała zakończyć mecz bramką Marii Fusillo minutę przed przerwą.

Drugi gol Casey dał Irlandczykom prowadzenie 3-2 w drugiej połowie, ale Salem wyrównał na 17 minut przed końcem.

Salem, z numerem 4, ma 13-3-1 i w poniedziałek będzie gospodarzem West Geauga. West Geauga, szóste rozstawienie, wyeliminowało w poniedziałek numer 5 z rozstawionego Berkshire 7-3.

Oddział Zachodni 10, Struthers 0

BELOIT – Struthers w środę strzelił swoje pierwsze zwycięstwo w sekcji w historii szkoły w div. Finały II Sekcji przeciwko najwyższej rozstawionej gałęzi Zachodniej.

Dla Warriors to nie miało znaczenia, odeszli z wygraną 10-0.

Warriors strzelili dziewięć bramek w pierwszej połowie i zdobyli kolejną w drugiej, aby wygrać. Zamknięcie celu zostało osiągnięte dzięki połączeniu Zoe Sanders i Haydena Meslera.

West Branch miał wkład wielu graczy, w tym sześciu różnych strzelców. Na szczycie były Chloe Dennison i Daphne Snyder, każda z hat-trickami dla zwycięzców. Punkty zdobyli również Lauren Gossett, Makenna Lins, Sophia Gregory i Kennedy Berger.

Lins, Gregory i Gossett również mieli asysty, podczas gdy Bri Thomas również zaliczył asystę.

West Branch to 13-0-3 i będzie gościł Alliance w div. Półfinały II okręgu w poniedziałek.

Oddział Zachodni, zajęła 10 miejsce w Div. II w National Coaches Poll, pokonał Alliance 1-0 na spotkaniu 21 września w sezonie zasadniczym w West Branch.

Wielka 3, Wielka Dolina 2

HANOVERTON — Drużyna piłkarska United przegrała w środę Grand Valley 3-2 w div. Finały III Sekcji.

READ  Policja Terytorialna | Wiadomości, sport, praca

Allison Irwin, Addyson Blazer i Kylie Hetherington strzelili bramki dla Orłów.

Blazers, Natalie Shipley i Rachael Rhodes mieli asysty.

United przerzucają się na 9-7-1 i wyruszają w poniedziałek do rozstawionej Polski na półfinał okręgowy.

Polska 10, Kolumbijska 0

POLSKA – polska drużyna piłki nożnej dziewcząt wyeliminowała Columbianę 10-0 w Div. Finały III sekcji w środę.

Bulldogs mają 15-3-0 i będą gościć United w poniedziałkowych półfinałach okręgowych.

Polska wygrała siedem razy z rzędu i jest prowadzona przez Arianę Daniels, która w tym sezonie strzeliła 24 gole.

Czempion 3, widok herbu 0

WARREN — Trzeci raz nie był szczęśliwym trafem dla Crestview, ponieważ drużyna piłkarska Champion pokonała Rebels 3-0 w div. Finały III sekcji w środę.

Crestview kończy sezon o 9-9.

Rebelianci przegrali wszystkie trzy mecze z rywalizującymi z mistrzami Mahoning Valley Athletic Conference łącznym wynikiem 7-0.

Mistrz ma 13-2-2 lata i pojedzie do Lakeview na półfinały okręgowe w poniedziałek.

Beaver Local 8, East Liverpool 0

CALCUTTA — The Beaver Miejscowa drużyna piłki nożnej dziewcząt z łatwością pokonała East Liverpool, wygrywając 8:0 w Div. Finały II sekcji w środę.

Beaver Local poprawił się do 10-5-1 i zagra z numerem 1 w New Philadelphia w środowych półfinałach okręgowych.

Jordan Palmer strzelił dla zwycięzców bramkę i dwie asysty. Michelle Stoneburner dodała dwa gole. Taylor Fitzsimmons, Emily Saphore, Miranda Sinsley i Bella Long dodali bramki dla Bobrów.

Asystowały Victoria Saphore i Lora Reeder.

W bramce Tori Druschel wykonał trzy interwencje, a Caiden Lamp dwa razy.

East Liverpool miał własnego gola.

Nowa Filadelfia to 12-3-2 w sezonie.

East Liverpool zakończył sezon 1-17-1.

Dąb Glen 11, Madonna 0

NOWY MANCHESTER, W.Va. — Kami Ward strzelił pięć goli i ustanowił rekord programu na cały sezon podczas wieczoru rekordów dla Złotych Niedźwiedzi, który w środę pokonał Madonnę 11-0, aby w sobotę awansować do WVSSAC Region 1, Section 1 Championship.

READ  Gwiazdy Pucharu Świata wracają do beIN SPORTS

Ward ustanowił teraz wspomniany znak z 51 bramkami w sezonie, podczas gdy Niedźwiedzie ustanowiły znak jako zespół z 131 golami strzelonymi w tym sezonie. Zwycięstwo to również nr 19 dla Oak Glen, co jest rekordem programu. Złote Niedźwiedzie straciły w tym sezonie zaledwie dziewięć bramek z przerwą, co jest również rekordem programu.

Oprócz pięciu goli Warda i jednego występu, Carson Barr miał hat-tricka i dwie asysty, Aaliyah Siegal strzelił dwie bramki, a Sydney Brown również strzelił.

Alexus Greenlief wykonał trzy rzuty obronne, aby się zamknąć.

Oak Glen spotyka Weir High, który w drugim półfinale pokonał Wheeling Central 4:0, o godzinie 11:00 w środę w sobotę rano w Bears Den.

Złote Niedźwiedzie i Czerwoni Jeźdźcy spotkali się już dwukrotnie w tym sezonie, wygrywając 3-1 Oak Glen w Weir i wygrywając 2-1 w rzutach karnych dla Złotych Niedźwiedzi w meczu o mistrzostwo OVAC Class 4A.