Connect with us

Nauka

Rozszerzanie roli bezpieczeństwa narodowego Arkansas – SWARK Today

Published

on

KOMUNIKAT PRASOWY

Ochrona Stanów Zjednoczonych i naszych interesów jest podstawowym obowiązkiem rządu federalnego. Nasi Ojcowie Założyciele jasno określili tę rolę, kiedy opracowali projekt Konstytucji, której celem było po części „zapewnienie wspólnej obrony”.

Dziś rozumiemy, jak ważne jest to w obliczu zagrożeń ze strony adwersarzy i konkurentów z całego świata.

Komunistyczna Partia Chin aktywnie dąży do usunięcia Stanów Zjednoczonych z czołówki porządku międzynarodowego. Rosja otwarcie zagraża światowemu bezpieczeństwu i prowadzi niesprowokowane wojny, aby rozszerzyć swoje wpływy i terytorium. Iran nadal poszukuje broni nuklearnej i wspiera działalność terrorystyczną na Bliskim Wschodzie i poza nim.

Na horyzoncie pojawiają się niezliczone inne wyzwania, które po prostu podkreślają potrzebę zapewnienia, że ​​armia USA jest zawsze gotowa do obrony naszej ojczyzny i ochrony naszych interesów.

Jedną z rzeczy, z której mieszkańcy Natural State powinni być coraz bardziej dumni i podekscytowani, jest rosnąca obecność Arkansas w przestrzeni bezpieczeństwa narodowego.

Oprócz ważnych trwających misji w Little Rock Air Force Base, Pine Bluff Arsenal, Camp Robinson w North Little Rock, Ebbing Air National Guard Base w Fort Smith i Fort Chaffee Joint Maneuver Training Center, mieliśmy szczęście – dzięki połączeniu ciężkiej pracy, planowania strategicznego i współpracy – aby powitać główne gałęzie przemysłu obronnego w Camden, gdzie wykwalifikowana siła robocza i najnowocześniejsza technologia produkują niezbędną broń i narzędzia, które pomagają Ameryce i naszym sojusznikom utrzymać przewagę na polu bitwy.

Zawsze wierzyłem w wartość tego projektu i opowiadałem się za publicznym i prywatnym zaangażowaniem w jego realizację, ponieważ jest to naprawdę korzystne dla obu stron – tworzenie miejsc pracy i rozwój gospodarczy regionu oraz poprawa zdolności bezpieczeństwa narodowego naszego kraju.

Niedawno ustawa o zezwoleniach na obronę narodową na rok budżetowy 2023 zapewniła dalsze znaczące inwestycje w te firmy, zapewniając wszystkim zaangażowanym w to partnerstwo jego długoterminową rentowność.

READ  Koronawirusy blisko spokrewnione z wirusem pandemicznym odkrytym w Japonii i Kambodży

Nasz stan ma również zamiar dodać jeszcze wyższy wkład do naszego programu nauczania bezpieczeństwa narodowego, wybierając Fort Smith jako preferowaną lokalizację do organizacji przyszłego programu sprzedaży wojskowej F-35 Sił Powietrznych (FMS), który szkoli wojsko krajów sojuszniczych . w myśliwcu piątej generacji. Rozwój ten stanowi kolejny znaczący wkład w naszą obronę narodową, a jednocześnie obiecuje ogromne korzyści dla regionu i naszego kraju.

Delegacja Kongresu stanu Arkansas i biuro gubernatora pracowały ramię w ramię, aby wesprzeć to przedsięwzięcie, w tym zapewnić kluczowe fundusze i ułatwić korzystny dialog między Departamentem Obrony, przywódcami państwowymi i naszymi zamorskimi sojusznikami, którzy planują w nim uczestniczyć.

Ta praca była kontynuowana w styczniu, kiedy pojechałem do Niemiec, Polski i Finlandii, aby omówić nasze wspólne inicjatywy obronne i partnerstwo w szkoleniu F-35. Spotkania były okazją do zapewnienia naszych sojuszników, że Arkansas pozostaje zaangażowana w tę możliwość i jest gotowa wspierać wszystko, co jest potrzebne dla ich i naszego sukcesu.

Ta owocna podróż była tylko ostatnią próbą obrony roli Arkansas w bezpieczeństwie narodowym USA. Nasz stan ma niesamowite zasoby i zasoby, które są gotowe do pomocy w zapewnieniu, że rząd federalny może, zgodnie z Konstytucją, bronić naszego kraju.

Arkansasans powinni mieć pewność, że ich wybrani przedstawiciele będą nadal zaciekle opowiadać się za naszym stanem, aby dalej rozszerzać jego zdolność do przyczyniania się do tego podstawowego obowiązku.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *