Connect with us

Nauka

Rozpoczyna się odliczanie do dziecięcej konwencji KC 2022 organizowanej przez Stepping Stones Museum for Children

Published

on

Uczestnicy w Connecticut i nie tylko Naucz się być zdrowymi obywatelami społeczności

NORWALK, Łącz., 21 września 2022 /PRNewswire/ — Aby umożliwić młodym ludziom stanie się aktywnymi i zaangażowanymi członkami swoich społeczności, wielokrotnie nagradzane Muzeum Stepping Stones dla dzieci w Norwalk, Connecticutorganizuje konwencję KC 2022 Kids Convention 14 października i 15. Wydarzenie zapewnia dzieciom w wieku 8 lat i starszym wyjątkową platformę do dzielenia się swoimi głosami i wyborami w sprawach, które są dla nich najważniejsze.

Konferencja, we współpracy z Departamentem Edukacji Stanu Connecticut, daje muzeum globalną możliwość dostarczenia dzieciom inspiracji, której potrzebują, aby dokonać pozytywnej zmiany w otaczającym ich świecie.

„Stepping Stones jest zaangażowany w zapewnianie zabawnych i wyjątkowych możliwości uczenia się dla dzieci, które sprzyjają zrozumieniu i docenieniu świata” – powiedział prezes i dyrektor generalny Rhonda Kiest. „KC 2022 umożliwia młodym umysłom wykorzystanie wrodzonego pragnienia uczynienia świata lepszym – z korzyścią dla ich społeczności i dla nich samych. Z pomocą naszych oddanych partnerów społeczności i sponsorów mamy zaszczyt udostępnić KC 2022 dzieciom na całym świecie . Connecticut i nie tylko.”

Polecane w ramach programu Muzeum Zdrowe Dzieci, Zdrowe Społeczności® KC 2022 oferuje dzieciom i młodzieży bezprecedensową platformę społecznościową do wyrażania swoich myśli i uczuć na temat ich miejsca w świecie i wizji przyszłości. Muzeum będzie zamknięte dla publiczności przez dwa dni konwencji, aby wspierać transformacyjne doświadczenia edukacyjne specjalnie zaprojektowane dla dzieci w wieku 8 lat i starszych.

sale lekcyjne w Stany Zjednoczone zapraszamy do korzystania z tego bezpłatnego doświadczenia praktycznie na piątek, 14 października

Nauczyciele są proszeni o rejestrację swoich zajęć na jedno lub wszystkie doświadczenia, które mają miejsce między 9:30 a 14:00 aby pomieścić dzień szkolny. Wszyscy rejestrujący otrzymają bezpłatny link do doświadczeń transmitowanych na żywo wraz z pakietem informacyjnym, dzięki któremu wirtualne uczestnictwo będzie łatwe i satysfakcjonujące.

Sobota 15 października jest dla ogółu społeczeństwa

Członkowie Muzeum i Connecticut Rodziny mogą zapisać się na całodniowe doświadczenie na Sobota, 15 października, który został stworzony specjalnie dla dzieci w wieku 8 lat i starszych. rekord jest 5 zł na osobę dla członków i 8 zł za osobę dla osób niebędących członkami. Wszystkie dochody zasilają inicjatywę dostępności muzeum Open Arms, która umożliwia dzieciom i rodzinom o różnych umiejętnościach i pochodzeniu dostęp do wysokiej jakości doświadczeń edukacyjnych oferowanych przez Stepping Stones. Wizyta www.steppingstones.org informacje o rejestracji i szczegóły wydarzenia.

Oferty programów wypełnione zatorami i infuzjami STEAM

Ekscytujące doświadczenia edukacyjne w KC 2022 obejmują wymianę na żywo z uczestnikami programu Kenya Connect #TheVillageThatReads, inspirującą prezentację Renata Bowers, autorka książki „Frieda B.” seria książek dla dzieci i forum młodzieżowe poświęcone nauce społeczno-emocjonalnej moderowane przez Dyrektora Centrum ds. Inteligencji Emocjonalnej Yale Craig Baileydr hab. Studenci będą również mieli okazję wziąć udział w warsztatach innowacyjnych prowadzonych przez 16-letniego amerykańskiego wynalazcę, autora i pierwszego „Dzieciaka Roku” magazynu Time. Gitanjali Raoplus doświadczenie artystyczne z serii komiksów iwasakid.com w celu promowania różnorodności w nauce prezentowanej przez lokalnych artystów i autorów Karen Romano Young.

Sobotnie doświadczenie obejmie warsztaty występów na żywo z ugandyjskimi tancerzami studenckimi zorganizowane przez globalną organizację wymiany sztuki Creative Connections oraz tancerzy z Conservatory of Dance w Wilton, Łącz.; osobista prezentacja Kid Governor of Connecticut 2022®Makhi Etienne-Modeste i twoje 5º gabinet dyplomowy; oraz występ na żywo The Merry Rockers, a Nowy Jorkzespół reggae. Planowany jest również specjalny pokaz mut-i-grees muzeum.® Pet Advocacy Program, wraz z prezentacjami liderów młodzieżowych z programu Save the Children’s SCAN oraz wywiadami z uczestnikami konkursu STEM Challenge of ConnecticutProgram STEM Challenge firmy Sikorsky Aircraft. Eksperci Sikorsky podzielą się również swoim programem HeliVenture, który umożliwia dzieciom zakulisową eksplorację nauki o lotach helikopterem. Wizyta www.steppingstones.org informacje o rejestracji i szczegóły wydarzenia.

Wsparcie dla KC 2022 zapewniają sponsorzy wydarzenia Aquarion Water Company, Bankwell, BMW of Darien, Connecticut Children’s & Nuvance Health, General Reasekuracja, M&T Bank, Poland Spring and Seligson Properties.

Aby uzyskać więcej informacji lub umówić się na wywiady z prezesem i dyrektorem generalnym Stepping Stones Museum for Children Rhonda KiestProszę skontaktuj się z nami Robert Townes na [email protected] lub 203 326 1817 lub Carolyn Knott na [email protected].

O MUZEUM KAMIENI DLA DZIECI

Stepping Stones Museum for Children to wielokrotnie nagradzane, prywatne, niekomercyjne muzeum dziecięce, którego celem jest rozszerzenie i wzbogacenie życia dzieci i rodzin. Aby uzyskać więcej informacji o Stepping Stones, zarezerwować wycieczkę lub umówić się na zajęcia, warsztaty, wynajem obiektu lub przyjęcie urodzinowe, zadzwoń pod numer 203 899 8820 lub odwiedź www.steppingstonesmuseum.org. Bądź towarzyski z włączonymi Stepping Stones Facebook, świergot lub Instagram.

Kontakt:
Robert Townes
Dyrektor ds. Rzecznictwa Społecznego
Muzeum odskoczni dla dzieci
203-899-0606 przedłużacz 262
[email protected]

ŹRÓDŁO Muzeum Stepping Stones dla dzieci

READ  Wielebny Leonid Kiszkowski, przywódca międzywyznaniowy, umiera w wieku 78
Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *