Connect with us

Zabawa

Rozpoczął się nowy sezon „Hotelu Paradise”! Uczestnik formularza: „Najpierw patrzę na PODWOZIE”

Published

on

Pierwszy sezon Paradise Hotel w TVN7 okazał się na tyle udany, że nadawca zdecydował się nakręcić kolejny. Premiera nowej edycji została wyemitowana w poniedziałek wieczorem. W luksusowym hotel Na Bali mieszkali atrakcyjni single i single, którzy pragną miłości i kariery w show biznesie.

26-latek jako pierwszy odwiedził hotel Kamil ze Śląska, im prowadzi agencję hostess. Zgłosił się jako „pewna siebie osoba z nutą megalomanii”. Po chwili dołączył do Kamila 23-letni model, Robert. Jego ideałem jest „wysoka kobieta o delikatnych rysach”. Szybko znalazł wspólny język z Kamilem.

Wtedy pierwszy uczestnik wszedł do domu, MonikaKto prowadzi salon kosmetyczny.

Jestem singlem od około sześciu lat. Nie startuję dla chłopców W przypadku mężczyzn stawiam na atletyczną budowę – Powiedziała.

Dziewczyna odwiedziła hotel sama, bo panowie woleli zostać w barze. Obie powiedziały, że ma 26 lat On nie jest w twoim typie.

Wszedł kolejny 22-latek Bartek, kucharka i zawodniczka MMA z Lublina, która marzy o „troskliwej i wyrozumiałej kobiecie”. Zameldowała się również w hotelu Dominika, Miłośnicy piercingu i tatuaży.

Myślę, że jestem wyjątkowy – powiedziała skromnie. Jestem mądry dla mężczyzn.

bCTyAnjN

Dominika wyjaśniła, że ​​przyjechała do programu „z miłości”. Dołączył również do zespołu właz, trener osobisty.

Moim sposobem na zwycięstwo jest bycie rekinem i Lojalką – zdradzać.

24-latek przyznał się do bycia „złym chłopcem”.

Najpierw patrzę na podwozie i fajnie jest, gdy są duże cyckiJednak usta mogą być delikatne żeby nie wyglądał jak azjatycki karp – – odpowiedział na pytanie o ideał kobiety.

bCTyAnjO

Klaudia El Dursi cieszy się z drugiego sezonu „Hotelu Paradise”: To się stanie!

Ze swojego wyglądu najbardziej lubię usta, ponieważ są naturalnie duże – powiedziała, dodając, że jest „zalotna”.

bCTyAnjP

Pojawił się także w programie Arthurktóry nie zdradził, że jest jednym z uczestników, a gdy barman udawał, podsłuchiwał rozmowy pozostałych.

Wraz z ilością wypitego alkoholu odwaga samotnych i samotnych kobiet rosła. Zawarły się pierwsze przyjaźnie i pakty. Uczestnicy zastanawiali się, z kim chcieliby być w parze.

Wreszcie gospodarz przybył do hotelu Klaudia El Dursi i ogłosił, że nadszedł wybór. Powinni to robić panowie, ale tylko na podstawie walizek dziewcząt.

Za różową walizką stanęło dwóch uczestników: Kamil i Łukasz. Dowiemy się, kto jest jej właścicielem w następnym odcinku.

bCTyAnjQ
bCTyAnki

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *