Connect with us

Zabawa

3 najlepsze filmy Netflix do obejrzenia (i 2 do pominięcia) w weekend Dnia Pamięci

Published

on

3 najlepsze filmy Netflix do obejrzenia (i 2 do pominięcia) w weekend Dnia Pamięci

Przed nami kolejny weekend, tym razem ekscytujący, ponieważ jest to Dzień Pamięci, co oznacza, że ​​większość z nas ma trzydniowe weekendy! Oznacza to, że masz dodatkowy cały dzień na relaks i obejrzenie czegoś w serwisie Netflix. Dla tych, którzy nie mogą się zdecydować, co oglądać każdego wieczoru, przygotowaliśmy listę filmów Netflix, które warto obejrzeć w tym tygodniu.

Ponieważ maj dobiega końca, niektóre opcje to starsze filmy, które zostaną usunięte z platformy pod koniec miesiąca. Jeśli nie mieliście okazji zobaczyć klasyka z 1999 roku GalaxyQuest ale chodźmy! Dziś w kinach nowy hiszpański horror i kilka innych świetnych filmów na wieczory filmowe.

Najlepsze filmy Netflix do obejrzenia (lub pominięcia) w ten weekend

Oto niektóre z najlepszych filmów Netflix do obejrzenia (i niektóre do pominięcia) w ten weekend Dnia Pamięci.

GalaxyQuest

Klasyczny i przezabawny film PG z 1999 roku z kilkoma gwiazdami lat 90-tych.

Szacunek! Ostatnim dniem, w którym można zobaczyć ten przezabawny film z 1999 roku, jest 31 maja, więc pobierz go jak najszybciej! Sigourney Weaver, Tim Allen, Alan Rickman i inni występują w tym komediowym filmie science fiction o obsadzie kultowego niegdyś serialu science fiction, która zostaje zwerbowana do międzygalaktycznej misji kosmicznej prawdziwy kosmici.

Dzień Matki

Mroczny polski film akcji TV-MA.

Pominąć! Dzień Matki to nowy film akcji z Polski, który niedawno znalazł się w pierwszej dziesiątce listy Netflix. Chociaż jest to zabawny film z kilkoma świetnymi sekwencjami akcji i czarnym humorem, nie jest to najbardziej oryginalny film. Jeśli widziałeś film Jennifer Lopez Matkamożesz mieć déjà vu, ponieważ fabuła jest podobna.

krawędź siedemnastki

Kameralny film o dojrzewaniu z 1998 roku z oceną TV-MA.

Szacunek! Nie mylić z filmem o tym samym tytule z 2016 roku, w którym wystąpiła Hailee Steinfeld, krawędź siedemnastki to sentymentalny dramat z 1998 roku o nastolatce, który idzie do liceum i powoli godzi się ze swoją tożsamością seksualną. Ostatnim dniem, w którym można go obejrzeć na Netflix, jest 31 maja. Więc teraz jest dobry czas, aby to sprawdzić i ogłosić Miesiąc Dumy.

READ  Rockin' Recons grają w Poland Spring Inn

Brudny dziadek

Badass i sprośna komedia dla dorosłych z 2016 roku, w której występują Robert De Niro i Zac Efron.

Pominąć! Brudny dziadek może mieć świetną obsadę z aktorami takimi jak Robert De Niro, Zac Efron, Aubrey Plaza i Zoey Deutch, ale niestety ta obrzydliwa komedia jest boleśnie nieśmieszna. Zbyt mocno stara się być nerwowy i nigdy nie udaje mu się być niczym innym niż agresywnie złym i marnującym swój utalentowany zespół. Jeśli nigdy nie widzieliście tego filmu w kinach w 2016 roku, to nie warto poświęcać mu teraz czasu.

Cyna i Tina. Cr: Netflix.

Cyna i Tina

Nowy hiszpański horror z kategorią R.

Szacunek! Cyna i Tina to jeden z pierwszych nowych horrorów Netflix Original od dłuższego czasu i tylko z tego powodu nie mogę się doczekać, aby go obejrzeć. Po poronieniu młoda para adoptuje bliźnięta z pobliskiego klasztoru. Ale wspólna obsesja dzieci na punkcie religii wkrótce przybiera niepokojący obrót. Milena Smit z serialu Netflixa Śnieżna dziewczyna Gwiazdy.

Jakie filmy Netflixa planujecie obejrzeć w ten weekend?

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *