Connect with us

technologia

Rozgrywka i zwiastun EA Sports UFC 5

Published

on

Rozgrywka i zwiastun EA Sports UFC 5

Zwiastun rozgrywki i funkcji EA Sports UFC 5 jest już dostępny, a główny producent Nate McDonald i członek Galerii Sław UFC Daniel Cormier omawiają wszystkie szczegóły.

PRAWDZIWY SYSTEM UDERZENIA

Co wyróżnia walkę MMA? Chodzi o wysiłek, technikę, dramatyzm i czystą rzeczywistość chwili. UFC 5 oddaje to z bardziej autentycznymi szczegółami niż kiedykolwiek wcześniej, od ulepszeń grafiki nowej generacji, które tchną nowe życie w animacje rozgrywki, po systemy uszkodzeń, które łączą brutalność i strategię gier walki, po aktualizacje rozgrywki, które zapewniają, że akcja jeszcze bardziej płynne i realistyczne, i wiele więcej.

Po raz pierwszy w historii serii silnik Frostbite napędza EA SPORTS UFC, zapewniając niezrównane ulepszenia grafiki w grach konsolowych. Od dynamicznego oświetlenia i zremasterowanej wierności postaci po realistyczne animacje pasm włosów i tkanin, Frostbite pomaga ożywić akcję w Oktagonie.

TRYB KARIERY ONLINE

Gracze o to prosili; odpowiedzieliśmy. Kariera online obejmuje dobieranie graczy w oparciu o umiejętności, rozwój dywizji i polowanie na tytuły w czterech dywizjach. Gracze mogą rywalizować w każdej dywizji innym stworzonym wojownikiem, prezentując wiele możliwości dostosowania postaci i przedmiotów kosmetycznych.

 • Autentyczne uszkodzenie – Skaleczenia, siniaki i obrzęki kumulują się w zależności od zadanych i odniesionych obrażeń, w tym ponad 64 000 możliwych kombinacji uszkodzeń twarzy, przedstawionych bardziej szczegółowo niż kiedykolwiek wcześniej i realistycznie wpływających na atrybuty postaci.
 • Badania lekarskie i przerwy – Autentyczne szkody dają autentyczne rezultaty. Jeśli zawodnik odniesie poważną kontuzję – na przykład złamany nos lub spuchnięte oko – sędzia może teraz interweniować, przerwać akcję i nakazać lekarzowi ringowemu zbadanie obrażeń.
 • Nowe ataki i reakcje na trafienia – Przedstawiamy zupełnie nowe animacje łokci naziemnych i pchnięć, ataków obrotowych i różnych innych ciosów, kopnięć, kolan i łokci. Dodatkowo nowe animacje uderzeń naśladują ciężkich zawodników, zawodowych kickboxerów i nie tylko.
 • Bezproblemowe zgłoszenia – Zmienione rozszerzenie istniejących systemów chwytania zapewnia szybsze animacje i usunięcie minigier. Nowe rozwiązania oferują płynniejszą, bardziej autentyczną grę w parterze, która z pewnością będzie rozkoszą dla wszystkich grapplerów.
 • Tydzień walki – UFC 5 to naprawdę rozszerzenie doświadczeń fanów UFC i nie ma lepszego przykładu niż zupełnie nowe wyzwania, funkcje i zawartość Fight Week, które łączą ją z hitowymi kartami UFC w sposób nigdy wcześniej niemożliwy.
 • Postęp i nagrody – Zagraj w grę, aby zdobyć szereg z góry ustalonych nagród, w tym walutę w grze, personalizację profilu gracza, stworzone przedmioty kosmetyczne dla wojowników i alter ego. Dodatkowo, ukończenie wyzwań profilowych nagradza graczy XP, co zwiększa potencjał zarobkowy ich karty dziurkowanej.
 • Tryb kariery online – Gracze o to prosili; odpowiedzieliśmy. Kariera online obejmuje dobieranie graczy w oparciu o umiejętności, rozwój dywizji i polowanie na tytuły w czterech dywizjach. Gracze mogą rywalizować w każdej dywizji innym stworzonym wojownikiem, prezentując wiele możliwości dostosowania postaci i przedmiotów kosmetycznych.
 • Odmrożony silnik – Po raz pierwszy w historii serii silnik Frostbite™ napędza EA SPORTS UFC, zapewniając niezrównane ulepszenia grafiki w grach konsolowych. Od dynamicznego oświetlenia i zremasterowanej wierności postaci po realistyczne animacje pasm włosów i tkanin, Frostbite pomaga ożywić akcję w Oktagonie.
 • Filmowa powtórka KO – Dzięki mocy Frostbite gracze mogą ponownie przeżyć swoje ostatnie ciosy w oszałamiającej wierności wizualnej. Nakręcone w bardzo zwolnionym tempie z kinowymi kątami kamery i oświetleniem, ujęcia z końca walki wyglądają bardziej autentycznie – i piękniej – niż kiedykolwiek wcześniej, gdy krew leci i siniaki, zamieniając twój niszczycielski nokaut w dzieło sztuki.
 • Efekty wizualne – To zależy od efektu. Większa wierność oznacza, że ​​wyniki pojawiają się na twarzach i ciałach w autentyczny, przerażający sposób, gdy wojownicy przyjmują ciosy. Ponadto zupełnie nowa fizyka płynów i systemy cząstek zapewniają, że krew i pot kapią i rozpryskują się, tak jak ma to miejsce w ogniu akcji wewnątrz Oktagonu.
 • Autentyczne powierzchnie – Od nowo dodanych losowań w grze offline i online po realistyczne aktualizacje dotyczące interwencji sędziego, aby uratować powalonego zawodnika przed zbyt częstymi uderzeniami w parterze; Liczba sposobów zakończenia walki wzrosła pod względem liczby i autentyczności w UFC 5.
READ  Kierowcy UPS zwolnili, gdy klient twierdzi, że splunął na paczkę

Premiera wersji standardowej EA Sports UFC 5 na Xbox Series X|S i PlayStation 5 zaplanowana jest na 27 października w cenie 69,99 dolarów. Edycja Deluxe i 10-godzinna Wersja próbna EA Play przylatuje trzy dni wcześniej, 24 sierpnia. Spójrz na to Przed Sprzedaż Bonusy poniżej.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *