Connect with us

Zabawa

„Rolnik szuka żony”. Małgorzata Borysewicz urodziła! Pierwsze zdjęcie zamieściła w internecie, ujawniając swoją płeć i nazwisko :: Magazyn :: RMF FM

Published

on

Małgorzata Borysewicz urodziła! Uczestniczka IV edycji programu: “Rolnik szuka kobiety” ogłosiła dobrą wiadomość w Internecie i opublikowała pierwsze zdjęcie. W opisie ujawniła również płeć i imię drugiego dziecka.

Zobacz ten post na Instagramie

Witam, jestem Blanka? Ładny! Po raz drugi zostaliśmy rodzicami. Nasza córka urodziła się dużo wcześniej niż planowaliśmy, ale cieszymy się, że jest z nami już 3 tygodnie. Jesteśmy w domu szczęśliwi – bo cała, zdrowa i bardzo silna, najpiękniejsza córka świata? To dla nas magiczny czas, uczymy się siebie i cieszymy się każdą chwilą. Czy Rysio to starszy, opiekuńczy brat? Jeszcze raz dziękuję, Boże, za kolejny cud narodzin. Moja rodzina, moje wszystko? I przesyłam ci buziaki za wsparcie Powoli wracam do Ciebie, ale teraz jestem zadowolony z każdej naszej wspólnej chwili. @paulo_borysewicz czy nam się udało? Nasza księżniczka.

Wpis udostępniony przez Małgosia Borysewicz (@rolnikwszpilkach)

Małgorzata Borysewicz urodziła! Uczestnicy IV edycji programu: „Rolnik szuka żony”, a rodzicami zostali po raz drugi Paweł Borysewicz, O czym relacjonowała szczęśliwa młoda mama na Instagramie. W sobotnie popołudnie Małgosia z „Rolnika” opublikowała zdjęcie z córką Blanką. Drugie pocieszenie pary, związane z programem: „Rolnik szuka żony”, urodziło się trzy tygodnie temu, ale dopiero teraz bohaterka programu postanowiła podzielić się tą wiadomością z internautami, pisząc:

Witam, nazywam się Blanka. Ładny! Po raz drugi zostaliśmy rodzicami. Nasza córka urodziła się dużo wcześniej niż planowaliśmy, ale cieszymy się, że jest z nami już 3 tygodnie. Jesteśmy w domu, szczęśliwi – bo cała, zdrowa i bardzo silna, najpiękniejsza córka świata. To dla nas magiczny czas, uczymy się siebie i cieszymy się każdą chwilą. Rysio to starszy, troskliwy brat. Jeszcze raz dziękuję, Panie Boże, za kolejny cud narodzin. Moja rodzina, moje wszystko. I przesyłam Ci całusy za wsparcie, powoli wracam do Ciebie, ale teraz jestem zadowolona z każdej naszej wspólnej chwili. @paulo_borysewicz zrobiliśmy to. Nasza księżniczka.

Małgosia z „Rolnika” na Instagramie

Pod zdjęciem przedstawiającym dłoń małej Blanki szybko pojawiło się wiele uwag i życzeń skierowanych do całej rodziny:

Gratulacje. Pozdrawiam Ciebie i Twoje dziecko

Gratulacje. Zdrowie dla Blanki i dla Ciebie. Gratulacje również dla taty,

Wszystkiego najlepszego dla całej rodziny – czytamy.

Małgorzata i Paweł Borysewiczowie to rodzice małego Rysia, a teraz ich rodzina powiększyła się o córkę Blankę. Życzymy również wszystkiego najlepszego całej rodzinie Pani Małgosi!

Zobacz ten post na Instagramie

Rozpoczęliśmy dzień pracowity rano i od wczoraj będziemy robić interesy taty z Rysiem w terenie? Jak na biznesmena przystało, wzięliśmy smoothie na drogę, po drodze kupiliśmy truskawki i lody, a wyprawę zakończyliśmy z ojcem w terenie. 2 pełne pary, lody na świeżym powietrzu smakują najlepiej – bo razem. Zajęcia @ Paulo_borysewicza bardziej przemawiają do Rysia! Mój syn musi jeszcze trochę dorosnąć, ale już widzę, że trzmiel taty na polu zbliża go bardziej niż do mamy i rozumiem w 100%? Czy bliźniaki i ich dzieci witają się z tobą? # Bliźniaki i dzieci # Naszechwile # chlopakirozrabiaki @sklepmiloca # serniknazimnojest # przezarbuzasienierzyma? #podróże służbowe

Wpis udostępniony przez Małgosia Borysewicz (@rolnikwszpilkach)

Kolejny ślub u “Rolnika”! Jeden z uczestników powiedział sakramentalne „tak”

Wiele wskazuje na to, że dzwonki weselne dzwoniły na kolejny uczestnik programu: „Rolnik szuka żony”! Kasia, która była na V edycji pokazu, chwaliła obrączkę w internecie!

READ  BBCS Trio dołącza do Gramafilm; Szwecja i Polska dołączają do Family Food Fight; OTF przyjmuje dokument końca życia „Wybór Laury” - wizja TBI
Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *