Connect with us

Zabawa

Nowa dziewczyna Brada Pitta, Nicole Poturalski, to 27-letnia modelka; wszystko, co musisz wiedzieć – Świat Republiki

Published

on

Nowa dziewczyna Brada Pitta, Nicole Poturalski, to 27-letnia modelka;  wszystko, co musisz wiedzieć – Świat Republiki

The Dawno, dawno temu w Hollywood Aktor był ostatnio widziany z 27-letnią niemiecką modelką Nicole Poturalski. Obydwoje zostali zauważeni na lotnisku pod Paryżem w środę, 26 sierpnia. Wiadomość ta pojawia się cztery lata po publicznym rozstaniu jego i jego byłej żony Angeliny Jolie. Była para walczy obecnie o opiekę nad sześciorgiem dzieci i francuski zamek, co opóźnia ich rozwód. Czytaj dalej, aby dowiedzieć się więcej o nowych gołąbkach.

CZYTAJ TAKŻE | Brad Pitt i Jennifer Aniston ponownie spotykają się przy wirtualnym stole „Myślę, że stoję w lesie”.

Brada Pitta i Nicole Poturalski

Page Six potwierdził tę wiadomość, wyjaśniając, że zamaskowana para odwiedziła także zamek Pitta na południu Francji. Daily Mail już wcześniej donosił o kilku wspólnych zdjęciach Pitta i Poturalski w listopadzie 2019 r. W listopadzie ubiegłego roku byli na koncercie Kanye Westa w Hollywood Bowl.

Według Marie Claire Nicole Poturalski pochodzi z Polski i pracuje w Kalifornii i Niemczech. Została zatrudniona w Disneylandzie w Paryżu w wieku 13 lat, kiedy rozpoczęła pracę. Poturalski odniósł już sukces w Niemczech, znalazł się nawet w niemieckich wydaniach Harper’s Bazaar i Grazia, a także na okładce niemieckiego ELLE. Nazywa siebie Nico Mary i mówi pięcioma językami. Jest także mamą małego synka Emila, z którym często publikuje także posty na Instagramie.

CZYTAJ TAKŻE | Kiedy Brad Pitt ujawnił ciekawe szczegóły na temat swojego ulubionego klubu piłkarskiego; Czytać

Brada Pitta i Angelinę Jolie

Brad Pitt i Angelina Jolie oficjalnie rozwiedli się w kwietniu 2019 r., a słowo „Pitt” zostało usunięte z ich nazwiska po tym, jak ich prawnicy zażądali podzielonego wyroku. Oznacza to, że oboje pozostający w związku małżeńskim zostaną uznani za stanu wolnego, podczas gdy inne kwestie, w tym finanse, francuski zamek i opieka nad sześciorgiem dzieci, pozostają nierozstrzygnięte. Aktorzy spędzili razem około 12 lat, a małżeństwo trwało dwa lata. Pitt był wcześniej żonaty z Jennifer Aniston przez 5 lat. Z drugiej strony Jolie była żoną Jonny’ego Lee Millera i Billy’ego Boba Thorntona, zanim poślubiła Brada.

READ  Ustawodawstwo anty-LGBTQ + w Tennessee szkodzi dzieciom, które potrzebują naszej pomocy

CZYTAJ TAKŻE | Najlepsze dialogi z filmu The Devil’s Own z Bradem Pittem w roli głównej, które fani chcą poznać

CZYTAJ TAKŻE | Prawnicy Brada Pitta twierdzą, że była żona Angelina Jolie próbuje opóźnić spór o opiekę nad dzieckiem

Zdjęcie promocyjne dzięki uprzejmości: Shutterstock i Nicole Poturalski na Instagramie

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *