Connect with us

Sport

Rodzice Boardman pozywają maski | Wiadomości, sport, praca

Published

on

BOARDMAN – Grupa rodziców Boardman złożyła pozew przeciwko Boardman Board of Education i nadinspektorowi Timowi Saxtonowi w sprawie wymogu maski okręgowej.

Okręg szkolny wielokrotnie powtarzał, że wymogiem maski jest utrzymywanie uczniów w klasie.

Dziesięciu rodziców, którzy określali się jako Boardman Ohio Parents Organization złożyło pozew we wtorek w Mahoning Common Pleas Court indywidualnie iw imieniu swoich dzieci.

Żądają nakazu sądowego w sprawie polityki masek okręgu szkolnego. W pozwie twierdzono, że zarząd nie ma uprawnień do wdrażania zasad, które zdaniem organizacji są niekonstytucyjne, nielegalne, arbitralne, kapryśne, nierozsądne i nie poparte solidnymi, wiarygodnymi dowodami.

W pozwie stwierdzono, że organizacja domaga się od sądu unieważnienia mandatu maski okręgu i nakazania wykonania mandatu. Grupę w Polsce reprezentuje prawnik John N. Zomoida Jr. z firmy Anthony and Zomoida LLC.

Okręgowa koordynatorka ds. komunikacji Amy Radinovic powiedziała, że ​​zarząd i nadinspektor nie byli w stanie rozpatrzyć pozwu we wtorek po południu.

„To dla nas nowe. Nikt nie widział jego kopii ”- powiedział Radinovic.

Powiedziała, że ​​okręg nie ma oficjalnych komentarzy, a członkowie zarządu i Saxton potrzebują czasu na „przetrawienie” informacji przed komentarzami.

Starania The Vindicator o dotarcie do Saxtona i niektórych członków zarządu we wtorek wieczorem nie powiodły się.

Okręg szkolny po raz pierwszy wdrożył tę politykę na początku roku szkolnego i początkowo powinien trwać 20 dni. Mandat został ogłoszony w filmie przez Saxtona 20 sierpnia – 10 dni przed pierwszym dniem szkoły.

Rada dyrektorów odbyła 31 sierpnia specjalne posiedzenie w celu omówienia mandatu, przy założeniu, że nie zostaną podjęte żadne działania. Podczas spotkania kilkunastu rodziców wypowiedziało się przeciwko tej polityce. Wielu z tych samych rodziców ponownie skontaktowało się z zarządem podczas regularnego spotkania 27 września.

READ  F1. Haas potwierdził nowy kontrakt z kierowcą. Syn miliardera spełni marzenia

Rich Wyant, imię wymienione w pozwie i którego adres domowy jest podany jako adres organizacji, zagroził pozwaniem okręgu do sądu podczas sesji 27 września po tym, jak zarząd głosował za kontynuowaniem mandatu. Podczas spotkania powiedział, że rada będzie musiała odpowiedzieć rodzicom, dlaczego mandat obowiązuje i kiedy się skończy, a jeśli nie otrzyma odpowiedzi, wezwie okręg do sądu.

„Jeśli zabiorę cię do sądu, utkniesz z moim dolarem. Nie możesz się stamtąd wydostać. Dowiemy się, o co tak naprawdę chodzi – powiedział Wyant podczas spotkania. „Musisz mi powiedzieć. Nie chcę tego, ale zmuszasz mnie do ręki ”.

Powiedział także zarządowi podczas spotkania, że ​​jego zdaniem zarząd jest „ofiarą” dezinformacji i „wypranym mózgiem przez propagandę”.

Rodzice zaangażowani w proces to Richard Wyant, Nick Coiro, Angela Nespeca, Joy Horton, Brandon Berg, Joel McKendry, Dwight Kent McMurray, Christine Gardner, Michael Black i James Hazenstab III.

25-stronicowy pozew przytacza „60-minutowy” wywiad z dr. Anthony Fauci, dyrektor Narodowego Instytutu Alergii i Chorób Zakaźnych, w marcu 2020 r. początek pandemii. W wywiadzie Fauci powiedział, że standardowa maska ​​​​na twarz z tkaniny nie zapewnia ochrony, którą ludzie uważają, a Amerykanie „nie mają powodu, aby chodzić w masce”.

Stwierdził również, że maski mogą mieć niekorzystny wpływ na zdrowie ze względu na mechaniczne ograniczenie oddychania, a długotrwałe i ciągłe noszenie masek może być szkodliwe, co zostało określone w pozwie. Wywiad poprzedza porady Centrów Kontroli i Zapobiegania Chorobom dotyczące noszenia masek, które zostały zaktualizowane 3 kwietnia 2020 r. o dalszą wiedzę na temat skuteczności masek.

Pozew cytuje również badanie Uniwersytetu Stanforda, które wykazało, że maski na twarz niemedyczne nie mogą powstrzymać rozprzestrzeniania się COVID-19.

Pozew twierdzi, że istnieje niewielkie ryzyko rozprzestrzeniania wirusa przez dzieci, a dzieci stanowią niewielką liczbę przypadków. Mówi się również, że tylko sześcioro dzieci w wieku od 4 do 17 lat zmarło z powodu wirusa w Ohio.

READ  Anglia - San Marino (25.03.2021): kanał telewizyjny, transmisja na żywo, jak oglądać kwalifikacje do Mistrzostw Świata FIFA Europa

Według Departamentu Zdrowia Ohio w Ohio zmarło w sumie dwanaście dzieci, z których sześć miało mniej niż 4 lata. Tablica rozdzielcza ODH COVID-19 pokazuje również, że wrzesień miał najwyższą liczbę pozytywnych przypadków u dzieci w stanie do tej pory – 45 219 zarażonych dzieci, czyli dwa razy więcej niż w sierpniu. Podczas gdy uczniowie nie chodzili do szkoły latem, liczba ta utrzymywała się na niskim poziomie 1067 w czerwcu i 3369 w lipcu.

Podczas spotkania 27 września Saxton poparł tę decyzję kilkoma wykresami cytującymi dane lokalne i stanowe pokazujące wzrost liczby przypadków wśród dzieci w wieku szkolnym w ostatnich miesiącach. Zwrócił uwagę, że maskowanie pozwala uczniom kontynuować naukę osobistą, nawet w przypadku pozytywnego przypadku.

Otrzymuj najnowsze wiadomości i nie tylko w swojej skrzynce odbiorczej

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.