Connect with us

Świat

Reporterzy zablokowali uwagi Kamali Harris do żołnierzy Pearl Harbor bez wyjaśnienia

Published

on

Reporterzy zablokowali uwagi Kamali Harris do żołnierzy Pearl Harbor bez wyjaśnienia

Dostęp do mediów w przemówieniu wiceprezydenta Kamali Harris do wojsk amerykańskich w Pearl Harbor został nagle zablokowany w czwartek.

Według danych prasowych Białego Domu nie podano żadnego wyjaśnienia, ale przeprowadzka nastąpiła kilka godzin po dwóch eksplozjach poza lotniskiem w Kabulu 13 amerykańskich żołnierzy zabitych i 60 Afgańczyków podczas ewakuacji.

„Sztab wiceprezesa poinformował zespół podczas lotu, że ich wydarzenie z żołnierzami na Joint Base Pearl Harbor-Hickam będzie teraz zamkniętą prasą. Zespół wiceprezesów nie podał żadnego wyjaśnienia, dlaczego znaleźli się w zamkniętej prasie na prośbę członka wiceprezesa pula została zmieniona” – czytamy w komunikacie.

„CIĘŻKI DZIEŃ”: BIDEN PRÓBUJE ZABIĆ NARÓD MORDUJĄCY PO ZABÓJSTWIE NAS W AFGANISTAN

Harris podróżował z Wietnamu na Hawaje z przystankiem na tankowanie na Guam.

Ich pierwotny harmonogram zakładał, że Harris „będzie uczestniczyć w spotkaniu sił zbrojnych w bazie Pearl Harbor-Hickam” i że będzie „relacjonować wydarzenie z puli podróży”.

Harris miała również polecieć do San Francisco, gdzie natknęłaby się na gubernatora Kalifornii Gavina Newsoma, który ma zostać odwołany w przyszłym miesiącu. Zamiast tego powinna teraz polecieć do Waszyngtonu.

Harris miał dziś na myśli Afganistan jako Biały Dom powiedziała, że ​​została poinformowana o sytuacji a jej biuro wydało oświadczenie dotyczące śmiertelnych eksplozji, w przypadku których jeden Partner Państwa Islamskiego uznał swoją odpowiedzialnośćmniej więcej w tym samym czasie wylądowała na Hawajach. Nie odpowiadała na pytania dziennikarzy, kiedy opuszczała Air Force 2. Nie odpowiedziała też na wykrzykiwane pytania dotyczące Afganistanu, kiedy wróciła do samolotu, by lecieć do Waszyngtonu.

„Dzisiaj 13 amerykańskich żołnierzy zginęło w ataku terrorystycznym w Kabulu. Ci dzielni żołnierze zginęli, ratując niezliczone życia. To bohaterowie” – powiedziała.

„Doug i ja opłakujemy Amerykanów, których straciliśmy, modlimy się za Amerykanów rannych w ataku, a nasze serca są skierowane do ich bliskich. Opłakujemy także zabitych i rannych afgańskich cywilów ”- kontynuował Harris. Nasz kraj jest wdzięczny wszystkim naszym kobietom i mężczyznom w mundurach, a zwłaszcza tym, którzy pracują dzisiaj, aby uchronić Amerykanów i naszych afgańskich partnerów przed niebezpieczeństwem. I wypełnimy tę misję. Dziś honorujemy tych, którzy poświęcili swoje życie służbie swojemu narodowi. Nigdy nie zapomnimy. „

Pearl Harbor jest najbardziej znany z jako miejsce zaskakującego japońskiego nalotu w grudniu 1941 r., zabijając 2403 marynarzy, lotników, piechoty morskiej, żołnierzy i cywilów, co nastąpiło następnego dnia po formalnym wejściu Stanów Zjednoczonych do II wojny światowej.

KLIKNIJ TUTAJ, ABY PRZECZYTAĆ WIĘCEJ OD EGZAMINATORA Z WASZYNGTONU

Chociaż uwagi Harrisa do żołnierzy Pearl Harbor były niedostępne dla mediów, biuro wiceprezydenta opublikowało ogólny opis wydarzenia.

„Podczas wspólnej bazy Pearl Harbor-Hickam wiceprezydent rozmawiał z 25 żołnierzami reprezentującymi sześć aktywnych oddziałów oraz Gwardię Narodową i podziękował im za ich usługi. Ty i drugi dżentelmen rozmawialiście z każdym członkiem służby indywidualnie ”- powiedział jej biuro.

Filmy z Washington Examiner

Słowa kluczowe: Aktualności, biały Dom, głoska bezdźwięczna, Afganistan, bezpieczeństwo narodowe

Autor oryginalny: Daniel Chaiti

Pierwotna lokalizacja: Reporterzy zablokowali uwagi Kamali Harris do żołnierzy Pearl Harbor bez wyjaśnienia

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *