Connect with us

technologia

Recenzje gier Gollum malują brzydki obraz

Published

on

Recenzje gier Gollum malują brzydki obraz

Daedalska rozrywka

Jedną z najdziwniejszych reklamowanych gier ostatnich lat był Władca Pierścieni: Gollum, skradankowa gra, która eksploruje podróż bohatera w czasie poprzedzającym wydarzenia z Władcy Pierścieni: Drużyna Pierścienia”.

Gracze muszą dokonywać różnych wyborów w zależności od tego, czy opowiadają się po stronie Golluma, czy Smeagola. Reakcja na zapowiedzi była wyciszona, z krytyką grafiki i niewielkim podekscytowaniem.

Teraz, gdy gra została wydana, pojawiły się recenzje, a rezultatem jest jedna z najgorzej ocenianych głównych gier od dłuższego czasu. Po zliczeniu 25 recenzji tytuł ma zaledwie 40/100 w wersji na PS5 metakrytycznei 43/100 dla wersji na PC (z 19 recenzjami). Mówiąc bardziej wymownie, na stronie nie ma ani jednej pozytywnej recenzji, a najlepsze są „mieszane”.

Podczas gdy podobno tytuł cierpi na różne problemy techniczne, podobnie jak wiele innych gier w ostatnim czasie, recenzenci narzekają najbardziej na samą grę.

Naciśnij kwadrat mówi, że szczyci się „skandalicznie przestarzałym projektem poziomów, niezgrabnym sterowaniem, poważnym brakiem dopracowania, błotnistą i nie imponującą grafiką oraz nudną historią”.

zwiększyć moc gier daje mu 2/10 i mówi: „To bez wątpienia obiektywnie najgorsza i najbardziej zepsuta gra, jaką kiedykolwiek ukończyłem… Żadna ilość poprawek nie może zrekompensować całkowicie przeciętnego ogólnego projektu”.

miejsce gry daje mu 2/10 i mówi: „Podobnie jak wyprawa Golluma do Jedynego Pierścienia, moja misja ukończenia Władcy Pierścieni: Gollum był jednym z niekończących się niepowodzeń, niemożliwych szans i stale rosnącego szaleństwa”.

Wreszcie, trendy cyfrowe mówi, że jej doświadczenia z wersją na PS5 były zbyt niestabilne i poddała się po 11. awarii gry.

Władca Pierścieni: Gollum jest już dostępny na PC, PS5, PS4, Xbox One i Xbox Series X|S.

READ  Rok 2023 był rokiem, w którym procesory graficzne stały w miejscu

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *