Connect with us

Sport

Raporty policji terytorialnej | Wiadomości, sport, praca

Published

on

Raporty policji terytorialnej |  Wiadomości, sport, praca

WYDZIAŁ POLICJI LAKEWOOD-BUSTI

¯ Mark A. Stoneham, lat 62, z Buffalo, został oskarżony o pogardę kryminalną drugiego stopnia. Funkcjonariusze zostali wezwani do sporu o własność w South Main Street Extension o godzinie 16:00 w sobotę i powiedziano im, że Stoneham rzekomo wtargnął na własność osoby chronionej, z naruszeniem nakazu ochrony. Stoneham został przewieziony do więzienia hrabstwa Chautauqua w celu centralnego oskarżenia.

WYDZIAŁ SZERYFA Hrabstwa CHAUTAUQUA

¯ ELLERY — Funkcjonariusze zostali wysłani do zgłoszonej kradzieży około godziny 12:39 w niedzielę. Dochodzenie wykazało, że 67-letni William M. Hawkins z Ashville zabrał z korporacji majątek o wartości 150 dolarów, który nie należał do niego.

Hawkins został oskarżony o drobną kradzież, a później zwolniony z biletem do stawienia się w sądzie miejskim.

¯ POLSKA – Mężczyzna z Teksasu zostaje oskarżony po zatrzymaniu ruchu 4 lipca. Około 3:40 rano Juan Castillo z Raymodville w Teksasie został zatrzymany. Dalsze dochodzenie wykazało, że Castillo prowadził pod wpływem alkoholu. Został zabrany do Departamentu Policji Ellicott w celu dalszego przetwarzania, a później zwolniony. Został oskarżony o jazdę pod wpływem alkoholu (DWI per se) oraz stanie, zatrzymywanie się i parkowanie na autostradzie.

¯ SHERIDAN – Mężczyzna z Dunkierki został oskarżony o jazdę pod wpływem alkoholu. 29 czerwca o godzinie 21:51 biuro szeryfa przeprowadziło zatrzymanie ruchu na Swamp Road. 38-letni Thomas J. Haase został zidentyfikowany jako kierowca pojazdu. Dalsze śledztwo wykazało, że Tomasz kierował pojazdem w stanie nietrzeźwości. Haase został później zwolniony z biletami na powrót do sądu miejskiego.

¯ IRVING – Mieszkaniec wioski został oskarżony po wypadku samochodowym. O godzinie 9 rano 3 lipca zastępca przydzielony do patrolu w Hanowerze został wysłany na Buffalo Road. Po dalszym dochodzeniu ustalono, że kierowca pojazdu, 22-letni Rayden T. Parker-Norton, prowadził pojazd pod wpływem alkoholu.

READ  Jak światowa nr 1 Iga Świątek wzniosła polski tenis na nowe wyżyny | Sport | Niemiecka piłka nożna i ważne międzynarodowe wiadomości sportowe | DW

Został oskarżony o DWI i DWI per se. Wydano mu mandaty za przekroczenie prędkości, a następnie zwolniono go przed Sądem Miejskim w Hanowerze.

Dzisiejsze najświeższe wiadomości i nie tylko w Twojej skrzynce odbiorczejContinue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *