Connect with us

Zabawa

Raport: Tencent przejmuje dewelopera King’s Bounty 1C Entertainment

Published

on

Tencent kontynuuje szaleństwo zakupów, a najnowszy raport twierdzi, że chińska firma jest gotowa kupić 1C Entertainment. Założona w Rosji i mająca siedzibę w Polsce firma jest najbardziej znana z produkcji kultowego. wymyślać na nowo królewska nagroda Seria.

Informacje o potencjalnej transakcji został odkryty na stronie Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów (UOKiK) (przez Gry online). Zgodnie z dokumentem, spółka zależna Tencent, Proxima Beta Europe, przejmie 1C Entertainment.

1C Entertainment Group to rosyjska firma zajmująca się grami, która jest teraz legalnie zarejestrowana w Polsce. Lista spółek wchodzących w skład grupy obejmuje Muve (świadczy usługi dystrybucji cyfrowej), Cenega (fizyczna dystrybucja i sprzedaż akcesoriów związanych z grami), Qloc (świadczy usługi programowania, testowania i lokalizacji) oraz 1C Online Games (wydawca i deweloper ).

Ani Tencent, ani 1C nie skomentowali jeszcze raportu. Nieznane są również warunki finansowe potencjalnej transakcji. Jeśli informacja zamieszczona na stronie UOKiK będzie prawdziwa, wszystkie powyższe firmy dołączą do chińskiego giganta technologicznego.

1C Entertainment jest znane z gier takich jak IŁ-2 Sturmovik, ludzie wojny, Strażnik kosmosu, oraz królewska nagroda. Firma pracuje teraz nad Królewska nagroda 2który ukaże się 24 sierpnia.

READ  Montaigne nie osiąga szczytu Eurowizji
Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *