Connect with us

Świat

Rakiety eksplodują podczas występu Trey Yingst w Fox News, gdy Hamas kontynuuje atak rakietowy na Izrael

Published

on

Eksplozje zostały usłyszane podczas korespondenta zagranicznego Fox News Trey Yingsts Spójrz na „Specjalny raport” jako organizacja terrorystyczna Hamas dalej strzelać rakietami Izrael późny poniedziałek.

YINGST: Te pociski są obecnie wystrzeliwane w kierunku południowego Izraela w całej Strefie Gazy. Nad nami słychać izraelskie drony i myśliwce. Izrael przygotowuje się do odwetu na tamtejszych frakcjach.

– –

Poniedziałek był dniem w Jerozolimie. Święto narodowe upamiętniające przejęcie Izraela przez Wschodnią Jerozolimę w 1967 roku. Miasto było również pierwszym celem frakcji w Strefie Gazy, które dziś wieczorem wystrzeliły w nie sześć rakiet. Zapora była pierwszą z ponad stu rakiet wystrzelonych na Izrael przez Hamas i Islamskie Dżihady, które twierdzą, że będą wspierać palestyński ruch oporu za wszelką cenę.

– –

„Nie będziemy tolerować żadnych szkód na naszym terytorium, naszej stolicy, naszych obywatelach czy żołnierzach. Ci, którzy nas atakują, zapłacą wysoką cenę” – powiedział izraelski premier Benjamin Netanjahu, co jest już prawdą w całej Gazie.

– –

Co najmniej 20 osób zginęło w wyniku izraelskiej zemsty, niektóre z nich to dzieci. Jak to się wszystko kończy? Oto wielkie pytanie dzisiejszego wieczoru. Istnieje możliwość negocjacji rozejmu pod przewodnictwem Egiptu, ale może to zająć kilka dni.

KLIKNIJ TUTAJ, ABY ZOBACZYĆ CAŁY SEGMENT

READ  Kongres Peru daje zielone światło dla lewego gabinetu dla Castillo
Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.