Connect with us

Najważniejsze wiadomości

Rafał potwierdził polskie prawo na Eurowizję 2021 „The Ride”

Published

on

W zeszłym roku był jednym z gospodarzy Junior Eurowizji. Teraz Rafał Brzozowski będzie kolej na konkurenta Eurowizji. Polska piosenkarka, prezenterka telewizyjna i były zapaśnik ma został potwierdzony jako Polskaakt na Eurowizję 2021. Zaśpiewa synth-popową piosenkę „Przejażdżka”.

Polski nadawca ogłosił dziś wiadomość po tygodniach spekulacji o tym, kto będzie reprezentował Polskę w Rotterdamie. Komunikat Rafała potwierdza również, że Alicja Szemplińska nie otrzymała biletu powrotnego w 2020 roku.

Rafał podzielił się również dobrą wiadomością na swoim Instagramie i napisał: „Nareszcie mogę oficjalnie podzielić się z Wami tą wyjątkową wiadomością! Tak, moja piosenka została wybrana do Konkursu Piosenki Eurowizji. Przygoda się zaczyna! Czekaj na przejażdżkę swojego życia … trzymaj kciuki! „

Rafał jest znany w Polsce jako piosenkarz i prezenter telewizyjny. Stał się znany w 2011 roku dzięki udziałowi w Głos Polski. Od tego czasu zbudował karierę zarówno w muzyce, jak i telewizji.

Rafał zbliżył się do Eurowizji w 2017 roku. W tym czasie rywalizował z piosenką w ogólnopolskim finale „Niebo nad Europą”. Piosenka zajęła drugie miejsce w wielkim finale Krajowe Eliminacje 2017, zaledwie trzy punkty do zwycięstwa.

Rafał zaśpiewa „The Ride” na Eurowizji 2021

„The Ride” to synth popowy numer z obecnymi stylami syntezatorów z lat 80. Piosenka ma również klimat Dua Lipa – ale z dodatkowym akcentem, który dostarcza piosenkarz.

W piosence Rafał oferuje wysokie oktanowe emocje i mówi: „Więc kochanie, czekaj na przejażdżkę swojego życia wysoko nad ziemią i żyj nim głośno”.

Do piosenki dołączony jest teledysk, w którym Rafał jest ubrany na czarno i ma na sobie ciemne okulary przeciwsłoneczne. Otacza go jasne neony i towarzyszy mu grupa tancerzy, których modowe wybory oferują więcej różnorodności niż tylko czerń.

READ  Polska chce kupić dom wakacyjny Marie Curie we Francji

Wygląd wideo zapewnił dyrektor artystyczny Mikołaj Dobrowolski, który stworzy również koncepcję inscenizacji Rafała dla Rotterdamu.

„The Ride” został napisany przez zespół szwedzkich autorów piosenek: Joakima Övreniusa, Thomasa Karlssona, Clarę Rubensson i Johana Mauritzsona.

Co myślisz o „The Ride”? Czy Rafał powinien wnieść neon teledysku na scenę w Rotterdamie? Opowiedz nam o swoich przemyśleniach poniżej!

Więcej o nowościach z polskiej Eurowizji przeczytasz tutaj

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *