Connect with us

Świat

„Radykalny” program polityki zagranicznej Bidena daje Iranowi szansę stania się państwem nuklearnym: Rep. Turner

Published

on

Prezydent Bidens “Rodnik” Polityka zagraniczna Program brzmi „odwróć naszą politykę na Bliskim Wschodzie do góry nogami” i dawaj Iran Reprezentant Mike Turner, R-Ohio, powiedział w niedzielę „odejście”, aby stać się stanem nuklearnym wraz z powrotem do umowy nuklearnej z czasów Obamy.

Turner powiedział „Kontrakty terminowe na niedzielny poranek” Gospodarz Maria Bartiromo powiedziała, że ​​umowa nuklearna z Iranem z 2015 r. Była „fatalna”, ponieważ kluczowe postanowienia związane z irańskim programem nuklearnym wygasły, a kraj może kontynuować rozwój rakiet.

REPUBLIKANIE PRZECIWKO RUCHOM BIDENA, ABY ZWRÓCIĆ SANKCJE IRAŃSKIE W CELU UPADKU

„Wracając do tej umowy, rząd ten naprawdę daje Iranowi szansę przekształcenia się w państwo nuklearne” – powiedział Turner.

Turner powiedział, że administracja Bidena, wraz z Iranem, „zwróciła się do Chin”, które opisał jako kolejnego „przeciwnika” USA, który był „naszą największą wrażliwością na miejsca pracy, naszą największą podatnością na naszą gospodarkę”.

„Ta administracja kieruje wzrok z naszych sojuszników na tych, którzy są naszymi przeciwnikami” – powiedział Turner.

NAUKA IRANA WEJŚCIE NA PODSTAWOWE ROZMOWY MOŻE BYĆ NIEBEZPIECZNE: RIC GRENELL

Turner omówił również kwestie bezpieczeństwa na Kapitolu, gdzie siły Gwardii Narodowej nadal patrolują, a po zamieszkach 6 stycznia wokół kompleksu nadal są owinięte ogrodzenia z drutu kolczastego.

„Odgradzając Kapitol, odgradzając ten symbol demokracji, sygnalizują, że jesteśmy demokracją w niebezpieczeństwie, a nie tylko służymy amerykańskiej opinii publicznej” – powiedział.

Turner powiedział, że nie ma żadnego zagrożenia uzasadniającego te środki bezpieczeństwa, które zidentyfikował jako część „narracji strachu” Demokratów.

KLIKNIJ TUTAJ, ABY POBRAĆ APLIKACJĘ FOX NEWS

„Amerykańska opinia publiczna nie jest naszym przeciwnikiem, Iran jest naszym przeciwnikiem” – powiedział Turner.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *