Connect with us

Nauka

Rada Manchesteru podejmuje decyzje w sprawie drapaczy chmur, 1200 domów i planów wiosek kontenerowych

Published

on

Planiści zadecydowali o losie głównych planów Manchesteru, w tym dwóch drapaczy chmur, ponad 1200 domów – i kontenerów transportowych, które zostały przekształcone, aby pomieścić prymitywne podkłady.

Komisja planistyczna Rady Miejskiej Manchesteru odbyła swoje decydujące posiedzenie w ratuszu w czwartek po południu, aby rozważyć napięty harmonogram, który obejmował również serię programów rewitalizacji w Ancoats.

Najbardziej istotna i widoczna z głównych propozycji, które zostały zatwierdzone przez radnych, dotyczyła dwóch 56-piętrowych wież w Park Place w Deansgate.

ZOBACZ WIĘCEJ INFORMACJI:Gary Neville za 200 milionów funtów w programie St Michael podpisuje umowę sponsorską UFC

W sumie będą one mieścić 1037 mieszkań, a deweloper Great Jackson Street Estates zobowiązał się do samorządu w wysokości 1 miliona funtów na sfinansowanie niedrogich domów w innych częściach miasta.

Innym ważnym planem, który został poparty, był plan charytatywny ambasady dotyczący bezdomnych stworzenia 40 modułowych domów kontenerowych w celu utworzenia „wioski” pod łukami kolejowymi w pobliżu kanału Bridgewater i rzeki Irwell.

Plany te były wspierane przez właściciela strony internetowej Peel L&P oraz dewelopera Capital & Centric.

Biuletyny e-mailowe

BusinessLive to miejsce, w którym można znaleźć wiadomości biznesowe z całego północnego zachodu – dzięki naszym alertom e-mail możesz być na bieżąco z najnowszymi wiadomościami z Greater Manchester, Liverpool City Region, Cheshire, Lancashire i Cumbria.

Możesz zapisać się, aby otrzymywać codzienne poranne biuletyny ze wszystkich regionów, które obsługujemy, oraz cotygodniowe biuletyny e-mail dotyczące kluczowych sektorów gospodarki, od produkcji po technologię i biznes. Będziemy wysyłać powiadomienia o najświeższych wiadomościach o wszystkich historiach, o których naszym zdaniem nie można przegapić.

Odwiedź nasze centrum preferencji e-mail, aby otrzymywać najnowsze wiadomości z BusinessLive.

LinkedIn

Aby uzyskać wszystkie najnowsze wiadomości, wyświetlenia, ankiety i nie tylko, Śledź naszą stronę BusinessLive North West LinkedIn tutaj.

Inne plany obejmowały Manchester Life – wspólne przedsięwzięcie władz miasta i właściciela Man City, Abu Dhabi United Group – wzywające do budowy ośmiopiętrowego bloku mieszkalnego; oraz Pheonix Works – w skład którego wejdą setki mieszkań i elastyczna powierzchnia handlowa.

Zobacz poniżej, jak BusinessLive pokrył spotkanie na żywo i wszystkie kluczowe decyzje:

READ  Orki zabijają wielkie białe rekiny dla serc i jąder
Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *