Connect with us

Świat

Rada ds. Kobiet ciężarnych rządu Seulu z lat 50. znajduje się pod ostrzałem

Published

on

Seul Wytyczne opublikowało samorządowe Centrum Informacji o Ciąży i Porodzie na swojej stronie internetowej 5 stycznia, zawierającej instrukcje „Jak przygotować potrawy instant, takie jak curry, pasta z czarnej fasoli i zupa, aby mąż, który nie jest zaznajomiony z gotowaniem, mógł z nich wygodnie korzystać”.

Wytyczne stwierdzały również, że kobiety w ciąży „powinny przygotowywać bieliznę, skarpetki, koszule, chusteczki do nosa i bluzki w szufladzie dla męża i dzieci do noszenia przez 3 do 7 dni w szpitalu” oraz zalecały zakup opaski na głowę ”. nie wyglądasz na rozczochranego, ponieważ przez chwilę nie możesz myć włosów ”.

Chociaż niektóre części wytycznych pozostają w trybie online, punkty, które pojawiły się w ramach krytyki, zostały niedawno usunięte. Jednak zrzuty ekranu oryginalnej wersji będą nadal udostępniane w mediach społecznościowych.

Rada zasugerowała również, że kobiety chudną, wykonując prace domowe, takie jak mycie naczyń i sprzątanie.

„Wyciągnięcie ręki do przodu podczas wycierania podłogi pomaga rozciągnąć mięśnie pleców, ramion i ramion” – przeczytaj wytyczne.

„Zawieś ubrania, które nosiłeś przed ślubem lub małe ubranie, które miałeś założyć po porodzie i sprawdź je, jeśli chcesz zjeść więcej niż potrzebujesz lub zrezygnować z ćwiczeń” – kontynuowali.

Zszokowani mieszkańcy Korei Południowej wystosowali petycję, prosząc o ukaranie oficera odpowiedzialnego za to stanowisko i publiczne przeprosiny.

Ustawodawca z Korei Południowej znalazł się pod ostrzałem z powodu jej stroju.  Twoja obraza?  Miała na sobie sukienkę

Inni wyrazili swoje oburzenie na Twitterze.

„Osoba, która to napisała, osoba, która to zredagowała, nawet kierownik miasta Seulu, który to opublikował. Wszyscy są szaleni”. napisał jeden.
„Polityka miasta Seul dla kobiet w ciąży jest obrzydliwy,” napisał Inne. „Fakt, że próbują poświęcić kobiety, jest jasny jak szklany marmur”.
„To nie jest nawet osoba, która go opublikowała, to centrum informacyjne Seulu o ciąży i porodzie… Zastanawiam się, co myślisz o kobietach i kobietach w ciąży”. napisał jedna trzecia. „Nienawidzę tego kraju”.

Rząd miasta Seulu odmówił komentarza, gdy skontaktowało się z nim CNN.

READ  Rzadka burza śnieżna w Hiszpanii powoduje śmierć 4 osób i powoduje zastój w kraju

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *