Connect with us

technologia

Psychonauts 2 Hollis’s Classroom – poradnik kolekcjonerski

Published

on

Przygoda z Psychonauts 2 trwa dalej w klasie Hollisa, a Raz i inni stażyści zapuszczają się w umysł agenta Hollisa Forsythe’a, aby poznać nową moc: Połączenie mentalne. Będziesz go potrzebować, aby w pełni zbadać ich umysły (i zrobić w nim kilka niezbyt wspaniałych rzeczy), a także odkryć wszystkie przedmioty kolekcjonerskie, które ukrywa klasa Hollisa, aby zmaksymalizować swoją rangę stażu.

Wszystko, co możesz znaleźć w klasie Hollisa i jak to zrobić, jest tutaj. Czekajcie na więcej relacji i przewodników na temat Psychonauts 2, w tym nasze zestawienie wszystkich przedmiotów kolekcjonerskich w Labiryncie Loboto, i nie zapomnijcie zapoznać się z naszą recenzją Psychonauts 2.

Kolekcje szkolne Hollisa

  • Samorodki mądrości: 3
  • Skarbce pamięci: 1
  • Bagaż emocjonalny: Pudełko na kapelusze, walizka do gotowania na parze
  • Pół-umysły: 2
  • postacie: 42

Podobnie jak Labirynt Loboto, klasa Hollisa wciąż wprowadza nowe elementy do Psychonauts 2. Ogromną mocą, jaką tu zyskujesz, jest Mental Connection, dzięki której możesz docierać do odległych platform i innych lokacji oraz zdobywać znajdźki.

Znacznik bagażnika parowego: Przed opuszczeniem klasy sprawdź zewnętrzny pierścień krzesła na niższym poziomie, aby znaleźć ten znacznik.

Samorodek mądrości: To powinien być twój pierwszy samorodek w grze i natkniesz się na niego używając Mental Connection, aby wydostać się z klasy. Nie możesz tego przegapić.

Samorodek mądrości: Jeśli przejdziesz przez poziom, znajdziesz się na tyłach karetki prowadzonej przez Hollisa. Kiedy wracasz tą samą drogą, którą przyszedłeś, wychodzisz przed szpital. Sprawdź krzaki wzdłuż ściany, która graniczy z lewą stroną obszaru, stojąc twarzą do wejścia, aby znaleźć ten samorodek.

Bagaż emocjonalny Hatbox: Pudełko na kapelusze znajduje się w rogu parkingu na prawo od wejścia. Aby zdobyć otwartą etykietę, użyj Mental Connection, aby dostać się na dach szpitala i sprawdź prawy róg tuż nad pudełkiem na kapelusze.

READ  Sony ujawnia, że ​​na sprzedaży konsol PS5 traci pieniądze

Emocjonalny bagaż w walizce parowej: Kiedy znajdziesz się na dachu szpitala, skręć w lewo, tuż nad wejściem do szpitala i zajrzyj za rury do skrzyni parowca.

Półumysł: Pierwszy z tych przedmiotów kolekcjonerskich, na które natrafisz, znajduje się w szpitalu, w samym środku pierwszego pokoju.

Półumysł: Na jednej z platform poszukaj drugiej połowy Half-A-Mind, używając Mental Connection do walki w powietrzu.

Nie podano podpisu

Skarbiec pamięci: Po połączeniu myśli o śmierci i zwycięstwie dochodzisz do korytarza. Skarbiec biegnie tuż przed tobą; rozbij go, aby go otworzyć.

Samorodek mądrości: Ostatni samorodek w tej fazie znajduje się w kościelnym cichym pokoju Hollisa. Sprawdź ławkę po lewej stronie z przodu, aby znaleźć samorodek.

GameSpot może otrzymywać prowizję od ofert detalicznych.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *