Connect with us

technologia

Przypadkowo: Gama gier IKEA zawiera podstawowe elementy, takie jak uchwyt na kubek i poduszka na szyję

Published

on

Obraz: IKEA

Podczas gdy termin „gracz” staje się niejasny, co jest pozytywnym sygnałem, że wszyscy, od małych dzieci po emerytów, mogą kochać gry wideo jako normalną część życia, konwencjonalne użycie tego terminu jest nadal ukierunkowane na segment rynku, który jest nieustępliwy przez firmy. IKEA to kolejny dodatek, który rozwija gamę mebli do gier, które koncentrują się na konkurencyjnych grach zorientowanych na komputery PC i, oczywiście, streamerach.

Asortyment produktów był wcześniej wprowadzany na zasadzie próbnej w niektórych krajach, ale teraz zostanie wprowadzony na rynek na całym świecie w październiku. Jak zasugerowano powyżej, jest ona ukierunkowana na bardzo specyficzną konfigurację – wielu z nas może wpaść na wygodny fotel lub sofę, aby grać w gry na telewizorze, podczas gdy wielu Zakres koncentruje się na perspektywach konkurencji lub transmisji strumieniowej. To w porządku, chociaż niektórzy członkowie naszego zespołu zobaczyli grafikę koncepcyjną i przeszli z „to trochę łazienka” do „wyraźnie zaprojektowanej przez Batmana”.

Niektóre informacje PR znajdują się poniżej:

W sumie nowa gama gamingowa obejmuje ponad 30 produktów, wśród których znajdują się meble – biurka i krzesła do gier, komoda z szufladami – a także akcesoria – uchwyt na kubek, bungee myszy, poduszka pod kark, lampka pierścieniowa i wiele innych. Nowa seria oferuje biurka i krzesła do gier w różnych przedziałach cenowych, aby zaspokoić potrzeby różnych grup docelowych.

„Chcemy, aby nasze produkty oferowały lepszą ergonomię i funkcje, aby gracze mogli być jeszcze lepsi bez obciążania ciała – w zasadzie lepsi sportowcy” – mówi Jon Karlsson, projektant IKEA.

Niektóre produkty wyglądają dziwnie; Ten urzędnik nie jest zwykłym klientem IKEA, więc nie wiedział, że dziwne drewniane dłonie są popularnym produktem, a teraz dostępna jest gruba wersja dla graczy.

PAZUR
Obraz: IKEA

Istnieje również poduszka na szyję, o której wiemy, że może być bardzo przydatna dla osób z urazami lub problemami z komfortem, ale nadal wydaje się dziwnym dodatkiem do tego asortymentu. Może symulować popołudniową drzemkę podczas długiej podróży w symulatorze lotu Microsoftu.

Symulator lotu Gear.JPG
Obraz: IKEA

Jak możesz sobie wyobrazić, nie przekonuje nas oferta gier IKEA, ale jesteśmy jest Na pewno warto zajrzeć, gdy zaczyna się w październiku.

READ  Debiut CD Projekt na telefonie komórkowym Wiedźmin jest utrudniony przez problemy techniczne
Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *