Connect with us

technologia

Przygotuj się na iPhone’y Titan Titan

Published

on

iPhone 12 Pro Max

zdjęcie: Caitlin McGarry / Gizmodo

iPhone 13 jeszcze się nie skończyło, ale plotki o tym krążą iPhone 14 przynosi nieco dramatyczny Aktualizacje, w tym co najmniej jeden wysokiej klasy model z obudową ze stopu tytanu.

Wiadomość nadchodzi przez Raport analityka JP Morgan Chase, a zmiana oznaczałaby jedną z najważniejszych zmian konstrukcyjnych w przyszłorocznych iPhone’ach. Odpowiednio MacPlotki, istnieją również dwa niedawno złożone wnioski patentowe, które dodają pewnej wiarygodności do plotek. Pierwsza dotyczy sposobu na dostarczenie tytanu bardziej błyszczące wykończeniepodczas gdy inne szczegóły i „Powłoka tlenkowa” aby zmniejszyć odciski palców. Obydwa dotyczą słabości tytanu, jeśli chodzi o elektronikę użytkową – jest zbyt trudny do wytrawiania, przez co nie jest tak atrakcyjny wizualnie, i jest magnesem na plamy.

To nie byłby pierwszy raz, kiedy Apple użyło Titana. Właśnie dlatego karta Apple Card tak mocno grzechocze po upuszczeniu i jest również używana w niektórych zegarkach Apple. I chociaż poprzednie patenty sugerowały, że Apple mógł rozważyć ten materiał dla przyszłych urządzeń, do tej pory firma ma przyklejony do aluminium i stali nierdzewnej do swoich smartfonów. Ale Apple może teraz chcieć się zanurzyć, tam Tytan to nie tylko mocniejszy materiał, on jest pozwala również na lżejsze urządzenie, ponieważ można go używać mniej.

Raport JP Morgana Chase’a również odzwierciedla niektóre inne Plotki o iPhonie 14 słyszeliśmy. Mianowicie, iPhone Mini jest naprawdę martwy po tym roku seria 14 będzie obejmować dwa telefony 6,1 cala i dwa telefony 6,7 cala. Sugeruje to również, że aktualizacje iPhone’a 13 nie będą tak dramatyczne, jak to, co Apple ma w zanadrzu dla iPhone’a 14.

na Wymień nacięcia na stemple wskazujePrognozator Apple, Ming-Chi Kuo, twierdzi również, że iPhone’y przywrócą Touch w 2022 r ID jako ekranowy czytnik linii papilarnych. TRaport JP Morgan Chase zauważa, że ​​Apple postrzega iPhone’y jako „supercykl” w 2022 roku – czyli roku, w którym wiele nowych funkcji zachęci więcej niż zwykle ludzi do uaktualnienia swoich telefonów. Zobacz: Dodanie 5G do iPhone’a 12 oprócz przeprojektowanego etui.

Jak zwykle plotki nie zawsze się rozchodzą i minie jeszcze trochę czasu, zanim iPhone 14 trafi do produkcji. Jednak w oparciu o to, co do tej pory słyszeliśmy, iPhone Titana nie wydaje się aż tak odległy.

READ  Polskie Ministerstwo rozpoczyna rozmowy o dodatkowym wsparciu dla branży hotelarsko-eventowej - EURACTIV.com
Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *