Connect with us

Najważniejsze wiadomości

Przemysław Czarnek jest odpowiedzialny za komisarza UE ds. Strajku kobiet

Published

on

  • Przemysław Czarnek w odpowiedzi napisał, że do protestów doszło, gdy liczba zdiagnozowanych zakażeń przekroczyła 25 tys. Przypadki dziennie
  • – Właśnie z tych powodów minister bardzo negatywnie odniosła się do działań podejmowanych przez rektorów, którzy w tym czasie zapowiadali dyżury rektora umożliwiające pracownikom i studentom uczelni udział w protestach ulicznych – powiedziała Anna Ostrowska, rzeczniczka Ministerstwa Edukacji Narodowej.
  • – Twierdzi, że nigdy i nigdy nie zamierzał podejmować działań przeciwko wolności słowa czy wolności akademickiej – dodała rzeczniczka
  • Więcej takich informacji można znaleźć na stronie głównej Onet.pl

Jak się dowiedzieliśmy, minister Przemysław Czarnek poinformował 17 listopada br. udzielił odpowiedzi List komisarz Marii Gabriela. Odnosząc się do protestów, o których mówił Rzecznik, Minister stwierdził, że szanuje prawo każdego do własnego zdania i wypowiada się publicznie.

Jednocześnie Czarnek zaznaczył, że nie można zapominać, że protesty zorganizowano w okresie narastającej pandemii COVID-19, kiedy to liczba zdiagnozowanych zakażeń przekroczyła 25 tys. Przypadki dziennie. W rezultacie zabroniono organizowania spotkań więcej niż pięciu osób.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *