Connect with us

Zabawa

Przemek Kossakowski został oskarżony o hipokryzję poprzez wspieranie strajku kobiet. – Czy ludzie, z którymi kręciłeś, nie powinni się urodzić?

Published

on

Przemek KossakowskiPodobnie jak wiele innych celebrytów, postanowił wspierać kobiety, które protestowały w strajku kobiet. Miliony Polek są oburzone tym, że Trybunał Konstytucyjny złamał istniejący od 27 lat „kompromis aborcyjny” i swoim orzeczeniem przyczynił się do zaostrzenia restrykcyjnego prawa. Dziennikarz opublikował charakterystyczną grafikę z & nbspłyskawicą na Instagramie i wyraził swoje poparcie dla demonstrantów.

Kobiety powinny mieć prawo głosu. Strajk kobiet. Popieram – & nbspnapisał.

Niestety pod wpisem Przemek Było wiele negatywnych komentarzy. Niektórzy internauci zarzucali mu, że jest hipokrytą za nakręcenie programu, którego bohaterami są osoby z zespołem Downaa później opowiada się za przerywaniem ciąży w przypadku uszkodzenia płodu.

Dziwię się, że wspierasz to, co się dzieje, biorąc pod uwagę, że byłeś głównym bohaterem Down the Road. Czy z twoim wsparciem chcesz powiedzieć, że ludzie, z którymi spędził tyle czasu na kręceniu nowych programów, nie powinni się urodzić? napisała jedna z fanek.

Wzrost hipokryzji, strzelasz do dzieci z zespołem Downa i jesteś za ich usunięciem. Spójrz im w oczy i powiedz im – dodał inny.

Martyna Wojciechowska o sytuacji kobiet w Polsce: “Może możemy pozbawić kobiety prawa noszenia spodni?”

bDhdmgeB

Kossakowski postanowił odnieść się do wszystkich zarzutów w innym długim poście.

Odnośnie burzy, która wczoraj wybuchła pod moim postem. Uważam, że każdy porządny człowiek powinien wspierać osoby niepełnosprawne i ich rodziny. Nie oznacza to jednak, że mamy prawo zmuszać kobiety do urodzenia trwale i nieodwracalnie uszkodzonych płodów. Kobiety powinny mieć prawo głosu. Mam nadzieję, że ci, którzy się nie zgadzają, zamiast marnować energię przekazywaną w komentarzach w Internecie, zainwestują ją w wolontariat lub inną pomoc osobom niepełnosprawnym. Jestem wolontariuszem od ponad roku. Ostatecznie to doświadczenie nauczyło mnie, że nie mamy prawa nakazać kobietom, aby poświęcały swoje życie wizji świata. – wyznał.

READ  Pochwaliła syna. Przerażające podobieństwo do ojca

Czekają na Ciebie świetlice, warsztaty terapii zajęciowej, kluby i fundacje. Może zamiast stukać w klawiaturę, zrób coś dla odmiany, która zmieni świat na lepsze – & nbsp dodał dziennikarz.

bDhdmgeC
bDhdmgeW

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *