Connect with us

technologia

Przed zamówieniem iPhone’a 12 Mini i 12 Pro Max w przedsprzedaży strony multimedialne oferują praktyczne wrażenia

Published

on

Przed zamówieniem iPhone’a 12 Mini i 12 Pro Max w przedsprzedaży strony multimedialne oferują praktyczne wrażenia

iPhone 12 Mini i iPhone 12 Pro Maksymalna liczba zamówień przedpremierowych będzie dostępna online w piątek 6 listopada o 5:00 czasu pacyficznego. Krótko przed upływem tego terminu strony medialne udostępnią swoje praktyczne pierwsze wrażenia z nowych urządzeń.

Zdjęcie za pośrednictwem The Verge

Krawędź, Engadget, TechCrunch i CNET Każdy musiał spędzić trochę czasu na najmniejszych i największych iPhone’ach Apple, zanim ludzie mogli dokonać zakupu. Witryny nie oferują obecnie pełnych recenzji, ale były w stanie odwiedzić oddział Apple w Nowym Jorku, aby zapoznać się z nowymi iPhone’ami.

Według Krawędź‌IPhone 12‌ mini jest „naprawdę” mały według „standardów flagowych smartfonów 2020”. Mniejszy rozmiar jest łatwy do trzymania, a iOS „dobrze skaluje się, aby zmieścić się na 5,4-calowym wyświetlaczu”.

‌IPhone 12 Pro‌ Max, podobnie jak inne urządzenia Plus i Max, nazywany jest „deską surfingową telefonu”. Mimo rozmiarów „nie czuje się zbyt ciężko w dłoni” i niestety Apple nie korzysta z większego wyświetlacza, ponieważ nie ma opcji wielozadaniowości.


Engadget IPhone 12 Pro‌ Max wydaje się „ogromny”, ale stal nierdzewna i szkło wydają się cenniejsze niż „iPhone 12” mini. Obrazy wyglądały świetnie, ale był to kontrolowany obszar testowy, więc niewiele widać z testów aparatu na tym etapie.

Teraz Mini dobrze leży w jednej dłoni i, w przeciwieństwie do Pro Max, był łatwy w obsłudze jedną ręką.CNET nazwał „iPhone 12” mini „najciekawszym w całej gamie” ze względu na liczbę funkcji, które mieści w niewielkiej obudowie. W dłoni wydawało się „niewiarygodnie małe”. ‌IPhone 12 Pro‌ Max jest „bardzo duży, ale niezbyt wyszukany”.


TechCrunch powiedział, że 6,7-calowy PiPhone 12 Pro‌ Max „nie wydaje się wyjątkowo duży” dla kogoś przyzwyczajonego do większych urządzeń z Androidem, przy czym rozmiar jest „wyraźny” między Mini i Pro Max. 6,1-calowy średni rozmiar jest dla większości użytkowników „całkiem niezłym słodkim miejscem”.

READ  Amerykański bank wprowadza dwie zabezpieczone karty kredytowe

Pełne recenzje iPhone 12‌ mini i ‌iPhone 12 Pro‌ Max mają zostać wydane w przyszłym tygodniu, zanim urządzenia trafią do klientów 13 listopada. Osoby, które chcą złożyć zamówienie w przedsprzedaży, muszą to zrobić do godziny 17:00 czasu pacyficznego w piątek 6 listopada.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *