Connect with us

technologia

Programista sprawił, że los 1993 roku można było odtworzyć w teście ciążowym

Published

on

Foone Turing, kalifornijski programista, sprawił, że Doom z 1993 roku można było odtworzyć na teście ciążowym i naprawdę dostał pytanie „Czy to uruchomi Doom?” Zmierz się na zupełnie innym poziomie.
Foone poszedł na Twittera aby podzielić się swoimi postępami w odtwarzaniu filmów do testu ciążowego, w tym Rick Astley nigdy cię nie podda i tańczący kokardka, Ale klipy z filmami z Doom i The Elder Scrolls V: Skyrim złapały wielu w świecie gier.

Od tego czasu jest podzielić się swoją podróżą, aby rzeczywiście uczynić Doom grywalną, a teraz oficjalnie osiągnął swój cel.

Należy zauważyć, że Foone wymienił wyświetlacz i mikrokontroler, więc jedyną częścią oryginalnego testera jest obudowa. Spraw, by Doom działał i grał Monochromatyczny wyświetlacz 128×32 piksele 1 bpp to wciąż imponujący wyczyn.

Praca Foones to kolejna w legendzie – Czy to uruchomi Dooma? Wyzwanie który widział klasyczną strzelankę pierwszoosobową grywalne w Minecrafcie, w kuchence mikrofalowej, zabawka dla dzieci Leapfrog, i nawet Laptop Chandlera z sezonu 2, odcinek 8 Przyjaciół z 1995 roku.

Masz dla nas wskazówkę? Czy chciałbyś omówić możliwą historię? Wyślij e-mail na adres [email protected]

Adam Bankhurst jest autorem wiadomości dla IGN. Możesz śledzić go na Twitterze @ AdamBankhurst i dalej Wyciągać.

READ  Dlaczego Jennifer Aniston i inni aktorzy podobno byli „zdenerwowani” przesłuchaniami Courteney Cox i Matta Leblanc
Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *