Connect with us

technologia

Program UI 4.0 beta oficjalnie dostępny dla serii Galaxy S21!

Published

on

Ostatnia aktualizacja: 14 września 2021 o 03:00 UTC + 02:00

Po jakimś Zapowiedzi zwiastunaktóre czekają na Jeden interfejs użytkownika 4.0 Program beta ostatecznie zakończył się dzisiaj. Galaktyka S21 Użytkownicy w Korei mogą teraz uczestniczyć w Android 12oparty na programie One UI 4.0 beta i poznaj nowe funkcje i odświeżony wygląd. Oczywiście zachęcamy uczestników beta do przekazywania opinii inżynierom oprogramowania firmy Samsung i pomagania w opracowaniu najlepszej możliwej wersji One UI.

Procesy rejestracji i przesyłania opinii można przeprowadzić za pośrednictwem aplikacji Samsung Members na Galaxy S21. Galaxy S21 +, lub Galaxy S21 Ultra. Do tej pory flagowa seria była jedyną, która została włączona do programu beta One UI 4.0 w 2021 roku, ale inne modele mogły zostać dodane przed końcem roku.

Przygotuj się na wczesny dostęp do zaktualizowanego interfejsu użytkownika

To, czym jest One UI 4.0, przynajmniej w oczach Samsunga, dotyczy użytkowników „Możliwość zaprojektowania własnego, zoptymalizowanego środowiska mobilnego” w mobilnym świecie, w którym „Każdy ma wyjątkowe potrzeby i preferencje”.

Dodatkowo, Samsung twierdzi, że nowa wersja One UI została zbudowana w oparciu o Androida 12 z wkładem programisty, aby zapewnić narzędzia i innowacje wymagane do tworzenia wysokiej jakości aplikacji i doświadczeń.

Bądź na bieżąco, ponieważ w nadchodzących dniach i tygodniach przyjrzymy się bliżej One UI 4.0 i wszystkim jego funkcjom. A jeśli jesteś użytkownikiem Galaxy S21, daj nam znać, jeśli bierzesz udział w programie beta. Ale jedno ostrzeżenie: wersje beta są często niestabilne, dlatego zaleca się dołączenie do programu beta, jeśli masz telefon zapasowy, na wypadek gdyby coś poszło nie tak z oprogramowaniem beta w Galaxy S21.

SamsungGalaktyka S21

Obraz z Galaxy S21 +

SamsungGalaxy S21 +

Zdjęcie z Galaxy S21 Ultra

SamsungGalaxy S21 Ultra

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *