Connect with us

Nauka

PrimeRevenue gratuluje klientom Genuine Parts Company i Boston Scientific zwycięzców 2022 Alexander Hamilton Award

Published

on

PrimeRevenue gratuluje klientom Genuine Parts Company i Boston Scientific zwycięzców 2022 Alexander Hamilton Award

Firma Genuine Parts Company otrzymała Złotą Nagrodę, a Boston Scientific Brązową Nagrodę w kategorii Kapitał Obrotowy i Płatności

ATLANTA, 29 czerwca 2022 /PRNewswire/ — PrimeRevenue, Inc.. wiodąca platforma rozwiązań finansowania kapitału obrotowego, informuje, że dwóch jej klientów, firma z oryginalnymi częściami (GPC) i Boston Scientific zostały nagrodzone w kategorii Kapitał Obrotowy i Płatności prestiżowego Nagrody Aleksandra Hamiltona 2022.

Genuine Parts Company (GPC), globalna organizacja serwisowa zajmująca się dystrybucją samochodowych i przemysłowych części zamiennych, otrzymała Złotą Nagrodę za „Jak poprawić sytuację finansową i zdrowie dostawcy”. Kiedy wybuchła globalna pandemia, firmy z branży wywierały rosnącą presję, aby zwiększały płynność i radziły sobie z wahaniami podaży i popytu. Jednak GPC rozszerzyła swój program finansowania łańcucha dostaw prowadzony przez PrimeRevenue, aby wspierać określone cele w zakresie poprawy cyklu konwersji gotówki i wskaźników DPO (Dni do zapłaty).

„We współpracy z PrimeRevenue, strategia finansowania łańcucha dostaw GPC przyniosła znaczną poprawę kapitału obrotowego, generując silne operacyjne przepływy pieniężne. Cykl konwersji gotówki poprawił się o 88% od początku programu finansowania GPC. 15,8 dni)” – powiedział PJ Bain, CEO.

Boston Scientific, światowy lider technologii medycznej, otrzymał za projekt Brązową Nagrodę, „Finansowanie łańcucha dostaw w celu stymulowania wzrostu i złagodzenia presji ze strony dostawców”. Firma wdrożyła program finansowania łańcucha dostaw, kierowany przez PrimeRevenue, ponieważ potrzebowała nowego zaangażowania w rozszerzenie programu od wewnątrz – od szkoleń zakupowych na temat wykorzystania programu u dostawców po wdrażanie nowych uczestników od dostawców – ze względu na wiele wyzwania przedstawione podczas pandemii COVID-19, kiedy wielu dostawców potrzebowało dostępu do taniej płynności, aby przezwyciężyć niedobory i przerwy w łańcuchu dostaw.

„PrimeRevenue współpracował z Boston Scientific, aby określić ilościowo możliwości optymalizacji kapitału obrotowego i zidentyfikować cele dostawców, a także opracować komunikaty dla dostawców, procesy onboardingu i elastyczne opcje szkoleń” – powiedział. Jason Green, starszy wiceprezes ds. globalnego sukcesu klienta. „Zapewnienie dostawcom możliwości opłacenia z góry nominalnej opłaty mogłoby pomóc zrównoważyć potrzebę pożyczek bankowych po znacznie droższych stawkach. Zapewniłoby to również dostawcom wgląd w przetwarzanie płatności, umożliwiając im sprawdzenie, które faktury zostały zatwierdzone, za jaką kwotę i w jakim terminie płatność zostanie przekazana.”

READ  Bojowniczki ruchu oporu w polskich gettach - Naprzód

Nagrody Aleksandra Hamiltona Skarb i ryzyko doceniaj firmy, które robią duże postępy w zarządzaniu finansami, finansami i/lub ryzykiem poprzez innowacje procesowe i wdrożenia technologii.

O PrimeRevenue

Jako pionier w globalnych płatnościach B2B platforma PrimeRevenue SurePay łączy cały łańcuch dostaw poprzez poprawę kapitału obrotowego i automatyzację płatności cyfrowych. Tysiące firm na całym świecie korzysta z uproszczonej platformy, aby zwiększyć widoczność płatności, poprawić kontrolę i poprawić przepływ gotówki. Główna siedziba PrimeRevenue znajduje się w Atlancie, a biura znajdują się w Londynie, Pradze, Hongkongu i Melbourne. Dodatkowe informacje o PrimeRevenue można znaleźć na www.primerevenue.com i połącz się na Twitterze @Primerevenue i LinkedIn www.linkedin.com/company/primerevenue.

O firmie produkującej oryginalne części

Założona w 1928 roku firma Genuine Parts Company jest globalną organizacją usługową zajmującą się dystrybucją samochodowych i przemysłowych części zamiennych. Grupa Automotive Parts Group zajmuje się dystrybucją części samochodowych na rynku wtórnym w USA, Kanada, MeksykAustralazja, FrancjaThe Wielka Brytania, Irlandia, Niemcy, Polska, Holandia oraz Belgia. Industrial Parts Group firmy dystrybuuje przemysłowe części zamienne w USA, Kanada, Meksyk i Australazji. W sumie firma obsługuje swoich globalnych klientów z rozległej sieci ponad 10 000 lokalizacji w 15 krajach. Firma Oryginalnych Części osiągnęła przychody w 2020 roku z 16,5 miliarda dolarów. Więcej informacji można znaleźć na www.genpt.com.

O Boston Scientific

Boston Scientific zmienia życie dzięki innowacyjnym rozwiązaniom medycznym, które poprawiają stan zdrowia pacjentów na całym świecie. Jako światowy lider technologii medycznej od ponad 40 lat, rozwijamy naukę na całe życie, dostarczając szeroką gamę wysokowydajnych rozwiązań, które zaspokajają niezaspokojone potrzeby pacjentów i obniżają koszty opieki zdrowotnej. po więcej informacji odwiedź www.bostonscientific.com i połącz świergot oraz Facebook.

Kontakt dla mediów PrimeRevenue:
Ariane Wolff
Komunikacja Warner
[email protected]
+1. 978 729 3542 (USA)

Kontakt z mediami firmy zajmującej się oryginalnymi częściami:
Heather Ross
Starszy Dyrektor ds. Komunikacji Strategicznej
[email protected]

READ  W El Paso znajduje się 60 000 przypadków wirusów, liczba hospitalizacji przekracza 1000, a liczba zgonów osiąga 661

ŹRÓDŁO PrimeRevenue

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *