Connect with us

technologia

Prezes Nvidii zakłada, że ​​wąskie gardła w dostawach RTX 3080 i 3090 będą trwały do ​​2021 r.

Published

on

Jeśli chcesz zdobyć kartę graficzną Nvidia RTX 3080 lub 3090, prawdopodobnie będziesz musiał poczekać do 2021 roku. Jensen Huang, dyrektor generalny Nvidii, ogłosił dzisiaj, że firma nadal spodziewa się wąskich gardeł na obu kartach graficznych do końca roku, Sprzęt Toma i Wccftech Raporty.

Podczas pytań i odpowiedzi z prasą w celu przekazania informacji na temat ogólnych warunków umowy, Huang odpowiedział na ciągłe wąskie gardła w obu kartach graficznych. „Wierzę, że popyt przekroczy naszą całkowitą podaż w dalszej części roku” – powiedział Huang.

RTX 3080 i 3090 miał wyjątkowo trudne początkiObie karty sprzedają się w ciągu kilku minut od rozpoczęcia przedsprzedaży, ale według Huanga problem nie dotyczy podaży, ale popytu ze strony obu GPU.

„Nawet gdybyśmy znali wszystkie wymagania, nie sądzę, aby można było tak szybko podnieść się” – powiedział Huang. „Zjeżdżamy naprawdę mocno. Zwroty są świetne, produkt fantastyczny, błyskawicznie się wyprzedają. „Nvidia tak przeprosił za uruchomienie RTX 3080 i ograniczony wybór kart.

Nvidia ma kolejną kartę z serii RTX 3000, która ma zostać wprowadzona w tym roku: RTX 3070 za 499 USD. Nvidia przesunął datę premiery na 29 października w nadziei, że firma będzie mogła współpracować ze sprzedawcami detalicznymi, aby udostępnić karty większej liczbie klientów w dniu premiery. Ale jeśli jest to coś podobnego do dwóch ostatnich startów, robi się bałagan.

Jeśli jesteś zdeterminowany, aby kupić w tym roku nową kartę graficzną, też możesz chcieć Zobacz, co AMD ujawni 28 października. Firma organizuje wydarzenie GPU, aby zaprezentować serię Radeon RX 6000 i być może własnego konkurenta GPU dla serii RTX 3000.

READ  Skoncentruj się na bezpieczeństwie morskim – Baird Maritime
Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *