Connect with us

technologia

Premiera nowych gier zespołu Bloober, napędza spekulacje Silent Hillent

Published

on

AKTUALIZOWAĆ:Te projekty były na stronie zespołu Bloober przez cały czas.

Komisja Europejska ogłosiła nadchodzące mecze Bloober Team, a jednym z nich może być nowa gra Silent Hill.

ZOBACZ GALERIĘ – 4 ZDJĘCIA

Twórca Layers of Fear Bloober Team od niedawna podpisał kontrakt z Konami na prace nad nową grąco potwierdza wcześniejsze doniesienia, że ​​polski deweloper stworzy tytuł Silent Hill. Nowe spostrzeżenia na stronie Komisji Europejskiej „Kreatywna Europa” mogą rzucić nieco światła na to, nad czym pracuje zespół Bloober.

Bloober Team otrzymał od Komisji Europejskiej cztery granty po 150 000 euro każdy. Dotacje przyznano na cztery projekty, m.in. Medium:

  • Medium – Wydana w 2013 roku, z której wynika, że ​​Bloober Team wpadł na pomysł jednoczesnej rozgrywki na dwóch ekranach na 8 lat przed premierą gry w 2021 roku.
  • Dum Spiro – Wydany w 2015 roku na podstawie II wojny światowej w Polsce i odbywa się w getto łódzkie. Brzmi to jak gra przygodowa, w której gracze stają przed dylematami, podobnie jak gra w grę Davida Cage’a.
  • H20 – Wydany w 2018 roku i opisany jako kontynuacja Layers of Fear. Spekulacje twierdzą, że jest to Layers of Fear 3, ale myślę, że tak naprawdę jest to Layers of Fear 2. „unikalna wartość powtórki”
  • CZARNY – Wydany w 2019 roku to najprawdopodobniej Silent Hill. Opisywana jako gra survivalowa z perspektywy pierwszej osoby z łatwą walką, w której rzeczy stają się dość przytłaczające, a gracze zmuszeni są uciekać i ukrywać się jak w grze Outlast.

Poniżej znajdują się pełne opisy każdej gry.

Nowe gry ujawnione przez Bloober Team podsycają spekulacje Silent Hill 101 |  TweakTown.com
Premiera nowych gier zespołu Bloober, napędza spekulacje Silent Hill 102 |  TweakTown.com
Pojawiły się nowe gry zespołu Bloober, podsycając spekulacje Silent Hill 103 |  TweakTown.com

Warto zauważyć, że te projekty mogą nie być aktywnie rozwijane.

Medium otrzymało stypendium w 2013 roku, a Bloober Team wydał cztery gry od tego czasu do wydania The Medium, w tym Layers of Fear (2016), Observer (2017), Layers of Fear 2 (2019) i Blair Witch (2019).

READ  Listy do Redakcji | Ekonomista

Konami prawdopodobnie pomoże również sfinansować projekt Silent Hill i możliwe, że zespół Bloobera nie ubiegał się o dotację UE na tę konkretną grę.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *