Connect with us

Najważniejsze wiadomości

Prawdziwy potwór świętuje w Polsce! 180 kilogramów od dawnej gwiazdy Pride

Published

on

Punchdown to kolejna walka u boku rosnących lub związków zawodowych On idzie Forma zabawy na boso związana z Sporty Walka. Po tym znaku gracze biorą udział w turnieju na „spisie”, czyli po prostu uderzają w policzek prostą ręką. Piąta edycja turnieju odbędzie się w październiku.

Obejrzyj wideo
Szpilka vs Adamek w powtórce MMA? – Wolałbym widzieć, jak już walczą boso.

Brazylijski potwór spróbuje pokonać Punchdown. Waga 180kg!

Nadchodzące uderzenie będzie zdecydowanie najlepszym ze wszystkich dotychczasowych wydarzeń. Wystąpią nie tylko polscy gracze, ale także zagraniczne gwiazdy. Jednym z nich z pewnością będzie ważący 180 kilogramów Brazylijczyk – Zuluzinho.

To jest bezpieczne. Znalazła sławę Pudzianowskiego w MMA. “Wiesz, co się dzieje”

Zuluzinho, czyli Wagner da Conceicao Martins, to były brazylijski zawodnik mieszanych sztuk walki i jiu-jitsu. Popularność zdobył dzięki występowi w słynnym Japońskim Związku Dumy. Zmierzył się tam we wzorze MMA Z postaciami takimi jak poprzedni bohater UFC Fjodor Jemieljanienko czyli lepiej znany polskim fanom dzięki pojedynkowi z “Pudzianem” w KSW Eric Esh „Baturban”. Po występie na uroczystościach PRIDE Brazylijczyk spróbował swoich sił w barwach różnych stowarzyszeń, zwłaszcza brazylijskich. Swoją ostatnią walkę stoczył w 2010 roku. Obecnie rozgrywa pojedynki “listowe” na różnych turniejach.

„Nigdy wcześniej nie miałem do czynienia z takim żuciem”. Mistrz KSW gwiazdą Fame MMA Party

Zuluzinho z pewnością będzie chciał powalczyć o główną nagrodę turnieju, ale po drodze będzie musiał zmierzyć się z polskimi graczami. Najpierw odbędzie się pojedynek z Karolem “Bułą” Filasińskim. W półfinale Brazylijczyk mógł zmierzyć się z największą gwiazdą Punchdown, Davidem „Zalesiem” Zalewskim. Musi najpierw zmierzyć się z Brazylijczykiem Thiago „Tiagao” Cardoso.

READ  Tyler Tracy wyjeżdża z Polski do Freeport
Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *