Connect with us

Zabawa

Pozdrawiam, sezon 2 na Netflix

Published

on

Monica Aldama w sezonie cheer 2

Monica Aldama w sezonie cheer 2
zdjęcie: Netflix

Oto, co wydarzy się w świecie telewizji w środę 12 stycznia. Wszystkie czasy to Wielkanoc.


Pierwszy wybór

Dopingować (Netflix, 3:01): Ogłoszenie Dopingować, sportowy dokument Grega Whiteleya, który po premierze w serwisie Netflix w styczniu 2020 r. stał się tematem do rozpoczęcia rozmów dla dystrybutorów wody? Cóż, serial powraca w swoim drugim sezonie, aby śledzić ogólnokrajową czterdziestoosobową drużynę Navarro College Bulldogs Cheer Team z Teksasu i ich trenerkę Monikę Aldamę.

Drugi sezon wygranej Emmy ma wyższe stawki, ponieważ drużyna Navarro Cheer zmaga się z jej nieoczekiwaną sławą. Drugi sezon pokazuje również, jak COVID-19 wywrócił sezon cheeracyjny do góry nogami i rozpakowuje zarzuty kryminalne wobec gwiazdy sezonu pierwszego Jerry’ego Harrisaktóry został oskarżony przez FBI w zeszłym roku o produkcję pornografii dziecięcej.

Mając na uwadze cały ten dramat, dziewięć odcinków rozszerza się, by pokazać najzacieklejszego rywala Navarro, Trinity Valley Community College, oraz jego charyzmatycznego trenera i graczy, których historie wykraczają daleko poza matę. Obie drużyny powalczą o mistrzostwo w Daytona w 2021 roku.

Regularne pokrycie

Książka Boby Fetta (Disney +, 3:01)
Legendy jutra DC (CW, godz. 20:00, zimowa premiera siódmego sezonu):

Dzika karta

Jak zakochałam się w gangsterze (Netflix, 3:01): Ten polski dramat w reżyserii Macieja Kawulskiego inspirowany jest prawdziwą historią polskiego gangstera Nikodema „Nikosia” Skotarczaka. Film gra Tomasza Wlosoka jako Nikosa, człowieka z niepohamowanym głodem sukcesu. Specjalizuje się w nielegalnym imporcie samochodów do Polski, budując swoje imperium, zaczynając jako zmieniacz, zanim został również znanym przemytnikiem narkotyków.

Batwoman (CW, 21:00): Batwoman kontynuuje swój trzeci sezon odcinkiem ósmym, „Trust Destiny”, który przedstawia spektakularnie mroczny wieczór w Wayne Tower. Ryan (Javicia Leslie), aka Batwoman, rozważa współpracę z Renee Montoyą (Victoria Cartagena).

READ  Dlaczego wciąż mamy taką obsesję na punkcie Hitlera? Odpowiedź pozostaje nieosiągalna w nowym, niekonwencjonalnym filmie dokumentalnym.
Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.