Connect with us

Zabawa

81-letnia kobieta przyłapana z 10 funtami heroiny w walizce na lotnisku

Published

on

WARSZAWA, Polska – 81-letnia Duńska kobieta podróżująca z Afryki do Kanady została aresztowana na warszawskim lotnisku pod zarzutem nielegalnego posiadania heroiny o wartości ponad 515 000 dolarów, poinformowali w piątek urzędnicy w Polsce.

Urzędnicy celni na Lotnisku im. Fryderyka Chopina postanowili w niedzielę sprawdzić bagaż kobiety po tym, jak nabrali podejrzeń co do jej trasy i niespokojnego zachowania. Paczki zawierające 5 kilogramów heroiny odkryto pod fałszywym dnem walizki.

Na tym zdjęciu dostarczonym przez Krajową Administrację Podatkową celnik pokazuje paczki heroiny znalezione w bagażu kobiety podczas podróży na Lotnisku im. Fryderyka Chopina w Warszawie, w niedzielę, 14 sierpnia 2022 r. 81-letnia duńska kobieta podróżująca do Kanady z Afryki została aresztowana na warszawskim lotnisku pod zarzutem nielegalnego posiadania heroiny o wartości ponad 515 000 dolarów, poinformowali w piątek urzędnicy w Polsce. (Polski Skarb Państwa za pośrednictwem AP)

Jak mówi Aleksandra Skrzyniarz, rzeczniczka warszawskiej prokuratury, kobieta, która podróżowała z Malawi i Kenii przez Doha i Warszawę, zaprzeczyła jakimkolwiek wykroczeniom i powiedziała, że ​​​​członkowie rodziny przekazali jej walizkę zawierającą prezenty dla krewnych w Kanadzie.

READ  Agnieszka Woźniak-Starak w lakierowanym płaszczu i Ewa Drzyzga wychodzą z pracy (ZDJĘCIA)
Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.