Connect with us

Świat

Post ojca na LinkedIn powiedział, że 14-latek został zapytany, czy był chłopcem, czy dziewczynką, zanim został zaatakowany

Published

on

Młoda dziewczyna w Amsterdamie została zaatakowana w poniedziałek, co policja bada jako przestępstwo z nienawiści przeciwko LGBTQ Post ojca na LinkedIn LinkedIn incydent stał się wirusowy.

Paul Brink udostępnił post opisujący atak na jego córkę Frédérique, która została przedstawiona na zdjęciu z opuchniętym nosem i ustami oraz łzami spływającymi po jej twarzy.

„To moja piękna córka Frédérique, z której jestem niesamowicie dumny, ponieważ chce być tym, kim jest” – napisał zgodnie z przybliżonym tłumaczeniem postu. „Chłopiec czy dziewczyna, hetero, wesoły czy biseksualista, jej (i nas wszystkich) to nie obchodzi”.

Brink twierdził, że Frédérique szła ulicą, kiedy chłopak zaczął wypytywać ją o płeć.

„Tam podszedł do niej chłopiec w wieku około 14 lat:„ Jesteś chłopcem czy dziewczynką!” krzyczał na nią” – napisał Brink. “‘To nie ma znaczenia’ moja córka odpowiedziała uprzejmie. ‘CZY JESTEŚ CHŁOPIECEM CZY DZIEWCZYNĄ!!’ Krzyknął na nią ponownie: „Jestem kim jestem i możesz nim być, jeśli chcesz”, odpowiedziała ponownie ładnie.

Brink napisał, że chłopiec następnie zaatakował swoją córkę, łamiąc jej nos i kilka zębów, pozostawiając ją między innymi z złamaną szczęką.

„W imieniu mojej córki Frédérique apeluję do wszystkich, którzy podzielają tę samą opinię: ‘Możesz być tym, kim chcesz być! Chodź, tchórzu!”

Policja poinformowała we wtorek, że aresztowała 14-letniego chłopca podejrzanego o udział w ataku Stowarzyszenie prasy. Policja stwierdziła, że ​​nie wykluczyła dalszych aresztowań.

READ  Niemcy planują zaostrzyć ograniczenia związane z pandemią
Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *