Connect with us

technologia

Porzucenie iFixit pokazuje, jak podobne są nowe MacBooki M1

Published

on

iFixit dostał w swoje ręce nowy MacBook Air i MacBook Pro z M1 firmy Apple, co oczywiście oznacza, że ​​ich zespół to zrobił rozerwał laptopy, aby dowiedzieć się, co jest w środku. A podczas powietrze i profesjonalny Jeśli wyznaczono nowe, przełomowe standardy wydajności i wydajności, okazuje się, że jest to prawie w całości zasługa układu M1, a nie pewnych zmian konstrukcyjnych.

Weźmy na przykład nowego MacBooka Pro. Oto tegoroczny model oparty na Intelu po lewej stronie i nowa wersja M1 po prawej:

załączam to

Wewnętrzne układy obu komputerów są prawie identyczne. iFixit zauważa, że ​​model M1 wykorzystuje dokładnie ten sam komponent wentylatora, co na przykład jego poprzednik Intela, co naprawdę poprawia wydajność chipa M1, biorąc pod uwagę różnicę w poziomach hałasu między dwoma komputerami.

MacBook Air wygląda teraz bardzo podobnie do wersji Intela, ale bez wentylatora. iFixit wyraził pewne zdziwienie, że projekt Air i Pro nie są już zbieżne, ponieważ komputery używają teraz identycznych procesorów. Jednak projekt Apple skupił się tutaj wyraźnie na wykorzystaniu M1 jako zamiennika istniejących produktów.

Aby uzyskać więcej informacji, zobacz iFixitObejmuje to bliższe przyjrzenie się samemu procesorowi M1, pełną listę innych układów, które zespół znalazł w środku, oraz przemyślenia na temat możliwości naprawy laptopów.

READ  Straż nazistowskiego obozu koncentracyjnego z czasów II wojny światowej została przeniesiona do Niemiec - dziś bezpieczeństwo wewnętrzne
Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *