Connect with us

Zabawa

Portfolio Entertainment rozwija się w branży dystrybucji

Published

on

Chelsea Reichert dołącza do Portfolio Entertainment w nowo utworzonej roli Sales Managera, ponieważ firma stara się rozszerzyć swoje możliwości sprzedażowe.

Jako globalny ambasador działalności dystrybucyjnej Portfolio, Reichert będzie również koordynować działania marketingowe i promocyjne dotyczące wszystkich treści firmy, w tym seriali animowanych Kot w kapeluszu dużo o tym wie! i bohater Poziom podstawowya także niedawne premiery produktów Portfolio, seriali komediowych ze scenariuszami Wabiki i seriale animacji dla dorosłych Bracia Doomsday. Podlega Donnie MacIntyre, wiceprezesowi ds. Sprzedaży i rozwoju biznesu.

Reichert dołączył do Portfolio w 2018 roku jako koordynator produkcji i pracował nad kilkoma tytułami, w tym Hero Elementary i Bracia Doomsday.

„Jestem częścią zespołu produkcyjnego Portfolio od wielu lat i rozumiem ciężką pracę, badania i dbałość o szczegóły, które pojawiają się w różnych historiach, które opowiadamy” – powiedział Reichert. „Cieszę się, że mogę teraz przekazać tę wiedzę handlowcom i pomóc w udostępnieniu naszej oferty zabawnych i innowacyjnych programów szerszej publiczności na całym świecie oraz wspierać zespół sprzedaży w dalszej ekspansji”.

Portfolio niedawno podpisało umowy z platformą streamingową Azoomee i jej platformą Azoomee Kids TV na potrzeby seriali akcji na żywo Wiesz i animowany serial dla przedszkolaków Addison. Wiesz i Addison będzie dostępny na Azoomee w całej Hiszpanii, Włoszech, Niemczech, Brazylii, Francji, Portugalii, Republice Irlandii, Holandii, Malcie, Indiach, Polsce, Rosji, Europie Wschodniej, krajach Azji i Pacyfiku i MENA w 2021 roku.

„W tym krytycznym momencie rozwoju działalności sprzedażowej Portfolio wiedzieliśmy, że musimy znaleźć kandydata o idealnym połączeniu instynktu twórczego i przedsiębiorczości” – powiedział Donnie MacIntyre. „Na szczęście nie musieliśmy daleko szukać. Po kilku latach pracy z Chelsea i obserwowaniu jej sukcesów w operacjach Portfolio byliśmy przekonani, że będzie idealnym wyborem na to wymagające i ekscytujące nowe stanowisko. “

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *