Connect with us

Zabawa

Ponad 20 najsmutniejszych filmów na Netflix, gdy potrzebujesz dobrego płaczu

Published

on

Podczas gdy łamiące serce thrillery i przytulne komedie romantyczne są czasami miłe do oglądania, każdy uwielbia od czasu do czasu dobry krzyk. Utrzymanie przepływu wody może być leczące, a oglądanie filmu, który pozwala połączyć się z tą częścią ciebie, może poczuć się jak ciepły uścisk. Wiesz dlaczego? Smutek odgrywa ogromną rolę w naszej inteligencji emocjonalnej. „Smutek jest jedną z naszych najsilniejszych emocji, ponieważ sygnalizuje i przyciąga do nas innych, gdy jest wyrażany” – powiedział dr. Chuck Schaeffer psychologia dzisiaj, dodając, że najlepszym sposobem na przezwyciężenie smutku jest bycie smutnym. „Wszystkie emocje mijają, gdy reagujemy na nie skutecznym działaniem. Smutek nie jest wyjątkiem”.

Jeśli masz ochotę poczuć emocje — a może nawet uronić kilka łez — powinieneś sprawdzić naszą listę najsmutniejszych filmów na Netflix.

tytaniczny (1997)

Leonardo DiCaprio gra biednego złodziejaszka/artystę, który zakochuje się w bogatej Kate Winslet, a ich miłość nie tylko jest zakazana, ale są dosłownie na tonącym statku.

la la country (2016)

Ryan Gosling i Emma Stone grają artystów z Los Angeles, którzy również starają się pogodzić swoje marzenia ze swoim związkiem.

powiedz mi kim jestem? (2019)

Dwóch identycznych braci bliźniaków. Jeden całkowicie wymazał mu pamięć po wypadku. Drugi postanawia zastąpić wspomnienia bliźniaka szczęśliwszymi – nawet jeśli nie są prawdziwe.

Magnolie stalowe (1989)

Mali przyjaciele spotykają się w małym południowym miasteczku i pielęgnują się nawzajem przez najbardziej niszczycielskie wzloty i upadki w życiu.

o czasie (2013)

Tim może cofnąć się w czasie, ale to może nie być tak romantyczne, jak myśli.

Separacja (2011)

Irańska para staje przed bolesną decyzją – poprawić życie swojego dziecka, przenosząc się do innego kraju lub pozostać i opiekować się rodzicem chorym na Alzheimera.

READ  „Squid Game” działa na nerwy w zadłużonej Korei Południowej

Pewnego dnia (2011)

Dexter i Emma spotykają się w ich ostatnim dniu studiów, a my śledzimy ich związek poza domem, który zawsze ma miejsce tego jednego dnia.

Pokój (2015)

Brie Larson gra kobietę, która jest przetrzymywana w kobiecym pokoju przez siedem lat i zrobi wszystko, aby jej syn mógł wreszcie doświadczyć zewnętrznego świata.

Chłopiec w pasiastej piżamie (2008)

Bruno, ośmioletni syn komendanta niemieckiego obozu koncentracyjnego, nawiązuje uroczą, ale zakazaną przyjaźń z żydowskim chłopcem po drugiej stronie obozowego ogrodzenia, które jest tak skomplikowane i tragiczne, jak można sobie wyobrazić.

Wieczne słońce nieskazitelnego umysłu (2004)

Czy kiedykolwiek żałowałeś, że nie możesz wymazać swojego byłego z pamięci? Jim Carrey i Kate Winslet właśnie to robią, przeprowadzając zabieg medyczny, aby wymazać się nawzajem ze swoich wspomnień.

modrosójka Błękitna (2016)

Dwoje przyjaciół z liceum przypadkowo spotyka się w swoim małym rodzinnym mieście w Kalifornii i zastanawia się nad wspomnieniami i utraconą miłością.

siedem funtów (2008)

Will Smith ma potężną, fatalną tajemnicę, która motywuje go do wyruszenia w podróż odkupienia i zmiany na zawsze życia tych, których spotyka.

pokuta (2007)

Brutalna Saoirse Ronan nieodwołalnie zmienia życie kilku osób, gdy oskarża kochanka swojej starszej siostry o przestępstwo, którego nie popełnił.

Niektórzy dziwacy (2016)

Jednooki chłopak i dziewczyna z nadwagą zakochują się w sobie, ale kiedy po studiach schudnie, ich związek przybiera serię nieoczekiwanych zwrotów.

mistyczny przepływ (2003)

Zobacz, jak wielu dorosłych mężczyzn opłakuje w tym filmie przyjaciół z dzieciństwa, którzy spotykają się i muszą stawić czoła wstrząsającej rzeczywistości, gdy jeden z nich przeżywa rodzinną tragedię.

Niebieskie Walentynki (2010)

Michelle Williams i Ryan Goslings znoszą zarówno trudy, jak i wzloty małżeństwa w tym bardzo surowym filmie o tym, co to znaczy poświęcić się komuś.

Filadelfia (1993)

READ  Polski VOD.PL staje się superagregatorem

Tom Hanks gra mężczyznę zarażonego wirusem HIV, którego z powodu swojego stanu zdrowia wyrzucono ze swojej firmy prawniczej. Zatrudnia Denzela Washingtona, by reprezentował go w procesie o bezprawne zwolnienie z pracy, a my już płaczemy.

Lew (2016)

Pięcioletni chłopiec z Indii zostaje adoptowany przez parę w Australii. 25 lat później wyrusza na poszukiwanie zaginionej rodziny i tego, kim jest.

Lista Schindlera (1993)

W tym klasyku Stevena Spielberga przemysłowiec Oskar Schindler robi wszystko, co w jego mocy, by ratować Żydów z okupowanej przez Niemców Polski podczas II wojny światowej.

światło księżyca (2016)

Zwycięzca konkursu Best Picture „Realistic” 2016 opowiada o młodym Afroamerykanie, który przez lata zmagał się ze swoją tożsamością i seksualnością, od dzieciństwa do dorosłości.

Opiekun mojej siostry (2009)

IMDB: Anna Fitzgerald szuka emancypacji medycznej od swoich rodziców, którzy do tej pory polegali na swoim najmłodszym dziecku, aby pomóc swojej córce Kate, która ma białaczkę, pozostać przy życiu.

Amerykański kutas (1986)

Rozerwij tkanki. Młoda rosyjska mysz zostaje oddzielona od rodziny podczas emigracji do Ameryki i próbuje ją przenieść, próbując przetrwać w nowym kraju.

Klub kupujących w Dallas (2013)

Matthew McConaughey gra Rona Woodroofa, elektryka i naciągacza z Dallas, który robi wszystko, co w jego mocy, aby pomóc pacjentom z AIDS uzyskać potrzebne im leki po zdiagnozowaniu choroby.

Ten artykuł został pierwotnie opublikowany w dniu

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.