Connect with us

technologia

Polski influencer na Instagramie „@martirenti” sprzedaje „Love” jako NFT za 250 000 dolarów – czy to legalne?

Published

on

NA Polska influencerka na Instagramie znana jako „@martirenti” z powodzeniem sprzedała swoją „miłość” jako NFT za 250 000 dolarów i, co zaskakujące, anonimowy kupujący kupił ją online. Mówiono, że kupujący miał okazję spotkać się z polskim influencerem, ale influencer nie ujawnił, kim był ten szczęściarz.

Istnieje wiele standardowych i specjalistycznych zastosowań NFT, które przeszły od sztuki cyfrowej do praw do cyfrowej muzyki, a teraz do gier cyfrowych. W ciągu ostatnich kilku tygodni pojawiły się potężne NFT skupione na grach takich jak Axie Infinity i innych powiązanych aplikacjach.

NFT as Love sprzedaje za 250 000 $

(Zdjęcie: Instagram przez Martę Rentel)

Odpowiednio Raport wewnętrzny, niezamienny token, czyli NFT, sprzedawany za 250 000 dolarów lub milion złotych, oferujący kupującemu „miłość” od polskiego influencera na Instagramie. Po raz pierwszy sprzedano NFT „miłości” lub ludzkich emocji. Tradycyjnie byłaby to sztuka cyfrowa, która kwalifikuje NFT jako token na sprzedaż.

I chociaż jest to dziwny znak, kilka osób skłoniło go do licytowania i kupowania „miłości” NFT wpływowego Instagrama.

Przeczytaj także: Premiera kolekcji NFT firmy Campbell, aby uczcić nowy projekt etykiety na puszki

NFT jest jak blockchain i działa na tej samej technologii co ta, co sprawia, że ​​jest to zakup, który można sprzedawać online i ma zapis, że przeszedł transakcję. Za tym idzie między innymi Bitcoin, który niestety pozostaje na niskim poziomie jak na swoją cenę rynkową.

Kim jest polski „@martirenti”?

Marta Rentel to polska osobowość online pod pseudonimem na Instagramie jako @martbuyers. Rentel ma obecnie ponad 654 000 obserwujących i jest dobrze znaną postacią w swoim kraju. Jej konto na Instagramie ma również „Weryfikację niebieskiego czeku”, co oznacza, że ​​jest osobą publiczną, która jest zweryfikowana jako prawdziwa osoba.

READ  Google w końcu zabija dziesięcioletnią wersję Androida

Sprzedając swój NFT, polska influencerka chce oddzielić swoje fizyczne ja „Marta Rentel” od jej Instagrama i osobowości internetowej „@martirenti”. Powiedziała, że ​​jej internetowa osobowość może sprzedawać miłość, ponieważ nic w świecie online nie jest fizyczne.

Mówi się, że Rentel spotyka się na kolacji z nieznanym nabywcą, ale szczegóły zostały utrzymane w tajemnicy.

Czy sprzedawanie miłości lub uczucia jako NFT teraz jest sukcesem?

Chociaż w dzisiejszych czasach możesz sprzedawać na rynku wszystko, co cyfrowe jako NFT, sprzedawanie miłości, uczucia lub jakichkolwiek innych ludzkich emocji nie jest czymś, co możesz kontrolować i wydawać. Miłość jest niematerialna i wybiera dla siebie odpowiednią osobę i czyni cię partnerem dla siebie, bez względu na płeć, rasę czy pochodzenie.

Influencerka na Instagramie @martirenti sprzedaje swoją miłość jako NFT

(Zdjęcie: Instagram przez Martę Rentel)

Wspomniane namacalne emocje mają paradoksalne porównanie z obiektem cyfrowym, ponieważ mają podobieństwa i różnice, które sprawiają, że jest mylący jako NFT.

Jednak NFT został już sprzedany, a jego kwalifikacja jako firmy cyfrowej została już pomachana, ponieważ udało jej się sprzedać kupującemu miłość influencera.

Powiązany artykuł: NFT z muzyką klasyczną wydane przez Orkiestrę Symfoniczną z Dallas — oferta na otwarcie: 50 000 USD

Ten artykuł jest własnością Tech Times

Ze scenariuszem Isaiaha Richarda

Ⓒ 2021 TECHTIMES.com Wszelkie prawa zastrzeżone. Nie powielaj bez pozwolenia.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *