Connect with us

Sport

Policja Okręgowa | Wiadomości, sport, praca

Published

on

POLICJA STANOWA NOWY JORK

¯ KENNEDY – Jackson Gattis, lat 20, z Manchester, Vt., został oskarżony o prowadzenie pojazdu, podczas gdy jego zdolność do prowadzenia pojazdów była ograniczona przez narkotyki. Gattis został zatrzymany na Interstate 86 w Kennedy 22 lipca za jazdę 100 mph w strefie 65 mph. Gattis został aresztowany po tym, jak podobno nie przeszedł kilku testów trzeźwości na miejscu i został przewieziony do koszar policyjnych w Jamestown. Gattis ma stawić się później przed polskim sądem miejskim.

BIURO SZERYFÓW HRABSTWA CHAUTAUQUA

¯ CHAUTAUQUA – Michael L. Wood, 48 lat, z Hilton Head Island, oskarżony o jazdę pod wpływem alkoholu, odmowę wykonania testu oddechowego, złą sygnalizację i niebezpieczne opuszczenie pasa. Posłowie zatrzymali pojazd na trasie nr 394 w miejscowości Chautauqua w środę o 23:30. Dochodzenie wykazało, że Wood był podobno pijany. Został zabrany do więzienia hrabstwa Chautauqua dla Prokuratury Centralnej.

¯ PANAMA – Justin J. Ecklund, 28 lat, z Frewsburga, został oskarżony o zagrażanie dobru dziecka i posiadanie kontrolowanej substancji siódmego stopnia. Posłowie o 20:07 zbadali połączenie alarmowe podczas rozłączenia się w rezydencji w Panamie. Dochodzenie wykazało, że Ecklund był jedynym dorosłym odpowiedzialnym za opiekę nad dwójką dzieci w rezydencji, podczas gdy był rzekomo odurzony narkotykami. Później ma stanąć przed Sądem Miejskim Harmony.

¯ RIPLEY – Patrick O. How, lat 20, z Ripley, został oskarżony o niewłaściwe zachowanie seksualne. Wydział Śledczy Okręgu Chautauqua zbadał incydent, który miał miejsce na początku lipca, a po śledztwie został oskarżony How. Później ma stanąć przed Ripley Town Court.

Otrzymuj najnowsze wiadomości i nie tylko w swojej skrzynce odbiorczej

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *