Connect with us

Nauka

Polski Chirurg Okulistyczny Nowy Administrator YSU | Wiadomości, sport, praca

Published

on

raport zespołu

YOUNGSTOWN — Gubernator Mike DeWine mianował dr. Sergul A. Erzurum, okulista i wiceprezes Eye Care Associates w Polsce, do Rady Powierniczej Youngstown State University.

Była studentka YSU Erzurum, która jest również chirurgiem i właścicielką Centrum Zaawansowanej Chirurgii Oka w Polsce, będzie odsiadywała kadencję, która zaczyna się w poniedziałek i trwa do 30 kwietnia 2031 roku. Zastępuje adwokata Jamesa E.” Ted” Roberts, którego termin wygasł.

Współzałożycielka Sight for All United i Doctors for Sight, Erzurum uzyskała tytuł licencjata nauk łączonych na YSU w 1984 roku oraz doktorat z medycyny na Northeast Ohio Medical University (NEOMED) w 1988 roku. Northwestern University w Chicago oraz stypendium pediatryczne w Children’s Memorial Hospital w Chicago. Jest profesorem zwyczajnym i profesorem magisterskim w NEOMED oraz docentem klinicznym w Ohio University College of Osteopathic Medicine.

Pełniła również funkcję prezesa oddziału okulistyki w Northside Hospital w Youngstown do 2018 roku oraz jako wiceprezes Pediatric Eye Disease Investigator Group, krajowej grupy badawczej.

Wśród jego wyróżnień i nagród: National Philanthropy Day Award, Essilor Difference Maker Award, Advocate Award od Akron Children’s Hospital oraz Dedicated Service Award od United Way of the Mahoning Valley.

[email protected]

Dzisiejsze najnowsze wiadomości i nie tylko w Twojej skrzynce odbiorczejREAD  Adrian Cheng zbuduje K11 Ecoast na nabrzeżu Shenzhen – ARTnews.com
Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.