Connect with us

Sport

Polska wygrywa szósty raz z rzędu | Wiadomości, sport, praca

Published

on

Polska wygrywa szósty raz z rzędu |  Wiadomości, sport, praca

Zdjęcie personelu / Brian Yauger Lauren Coss z Polski (12) podaje piłkę, gdy Leah Clark z Lakeview zbliża się podczas wygranego 4:3 meczu Polski w Cortland.

CORTLAND – Polska i Lakeview, które zawsze grały w wadze ciężkiej w piłkarskim świecie Northeast 8, nadal radziły sobie dobrze.

Każda drużyna rzuciła swoje sianokosy, ale to drużyna Mahoning County Bulldogs pokonała swoich niebiesko-białych rywali, pokonując Lakeview 4:3.

„To był dobry, dobry mecz” – powiedział trener reprezentacji Polski Neil Huda. „Dobry transfer w tę i z powrotem, tego się spodziewałem. To był dobry mecz. Dobrze jest mieć wymagający mecz.”

Polska (6-4-0) przez cały sezon zmagała się z kontuzjami, a sytuacja dopiero zaczyna się poprawiać.

Juniorka Sophia Generalovich zaczęła znakomicie prezentować się w tym sezonie, strzelając w poniedziałek hat-tricka dla Polski.

„Poradziła sobie naprawdę dobrze” – stwierdziła Huda. „Teraz staramy się odzyskać nasz zespół, to pomaga. Mary (Brant) mogła wejść na około 10 minut. Zaczynamy odzyskiwać nasze części, więc zaczyna to trochę pomagać”.

Polska miała trudności z trudnym harmonogramem otwarcia z powodu tych kontuzji. Bulldogs rozpoczęli mecz od wyniku 0:4, ale teraz wygrali sześć z rzędu.

„Nie mieliśmy całego zespołu przez cały sezon, nawet dziś wieczorem” – powiedział Huda. Brakuje nam jednego lub dwóch starterów, ale tak właśnie jest. Teraz kolej na następną osobę. Bez wymówek.”

„Moje dziewczyny zagrały na 100 procent i wcale nie jestem rozczarowany sposobem, w jaki grały” – powiedziała trenerka Lakeview Annamarie Paolucci. „Kiedy następnym razem zobaczymy Polskę, wiemy, czego się spodziewać. Dostosujemy się odpowiednio. Polska także rozegrała świetny mecz. Jestem bardzo podekscytowany tą grą i cały czas o niej myślę. Myślę, że byliśmy równi. Jestem zadowolony z wyniku, mimo że przegraliśmy, moje dziewczyny włożyły dużo pracy i pokazały, że zależy im na tym meczu.

READ  Bayern Monachium uniemożliwia Polakowi Robertowi Lewandowskiemu i Austriaczowi Davidowi Alaba przekazywanie wiadomości piłkarskich podczas ich międzynarodowej przerwy w Wielkiej Brytanii

To pierwszy rok Paolucciego na czele programu, a absolwent Lakeview z 2019 r. jest podbudowany tym, co wydarzyło się do tej pory.

„To na pewno burza emocji, ale jestem bardzo szczęśliwa” – powiedziała. „Jestem bardzo wdzięczny, że dostałem to stanowisko, szczególnie jako absolwent tutaj. Jestem po prostu szczęśliwy, że mogę być z moimi dziewczynami.

Pomimo problemów z niską frekwencją w programie, Bulldogs osiągnęli dotychczas rekord 3-3-1. Wciąż jest miejsce na rozwój i oni są podekscytowani możliwością, aby tak się stało.

Polska nabrała rutyny, regularnie biegając po sezonie, a cele w tym roku nie uległy zmianie.

„W zeszłym roku mieliśmy przedsmak finału regionalnego, czuliśmy się trochę niedocenieni i wiem, że w tym roku graliśmy z Manchesterem, ale chcielibyśmy dostać kolejną szansę” – powiedział Huda. „To jest cel, stan i liga”.

Ale poza zdrowiem nadal jest wiele do zrobienia, aby się poprawić.

„Musimy poprawić się w obronie i trochę lepiej operować piłką” – powiedział Huda. Myślę, że jeśli to naprawimy i oddamy kilka niecelnych strzałów, wszystko będzie dobrze.

Ich napięty harmonogram nie stanie się dużo łatwiejszy, gdy w środę zmierzą się z drużyną ze stanu Howland.

W środę Lakeview podejmie Struthers.

Na zakończenie sezonu zasadniczego drużyny spotkają się ponownie 11 października w Polsce.

Dzisiejsze najświeższe informacje i nie tylko w Twojej skrzynce odbiorczejContinue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *