Connect with us

Sport

Były nadinspektor, członek zarządu Liberty wymieniony w pozwie | Wiadomości, sport, praca

Published

on

WARREN – Były kurator Liberty Schools, oskarżony o podsłuchiwanie biura okręgu szkolnego, został współoskarżony w Liberty Local School District Board of Education przez siedem osób, które twierdziły, że ich prywatność została naruszona przez tajne nagrania.

49-letni Joseph Nohra z Topper Hill Drive w Hubbard został wymieniony w pozwie w sądzie powszechnym w hrabstwie Trumbull. W podobnej sprawie karnej, Nohra ma stanąć przed sądem sędziego Ronalda J. Riceása 29 lipca na rozprawę przedprocesową w sprawie sześciu przestępstw i pięciu wykroczeń związanych z dochodzeniem prowadzonym przez stanowych audytorów i prokuratorów hrabstwa Trumbull.

Powodami w postępowaniu cywilnym są byli lub obecni pracownicy okręgu szkolnego Christine Gallaugher z Hubbard, Rick Svetlak z Polski, Dale Fuller z Girard, Karen Copenhaver z Hubbard i Leslie Diana z Youngstown oraz dwie inne osoby, mąż Gallaughera David i bliska przyjaciółka Francine Delbene z McDonalda.

Plantiffowie, którzy twierdzą, że naruszają prywatność i powodują niepokój emocjonalny, wspólnie domagają się ponad 595 000 dolarów odszkodowania.

Pozew wnieśli prawnicy Plantiffs, Matthew Blair i Thomas Wilson. Stwierdza, że ​​Christine Gallaugher przeszła na emeryturę ze stanowiska sekretarza ds. utrzymania i transportu okręgu 31 maja 2018 r. na podstawie pisemnej umowy z okręgiem. Akcja ta była następstwem dochodzenia Gallaughera zainicjowanego przez Nohrę i zatwierdzonego przez zarząd szkoły.

Pozew twierdzi, że Nohra i rada dyrektorów monitorowali miejsce pracy Gallaughera za pomocą taśmy audio i wideo między 9 a 23 kwietnia 2018 r. Bez ich wiedzy.

Czytaj WIĘCEJ w sobotnim VINDICATOR.

Najnowsze wiadomości i nie tylko w Twojej skrzynce odbiorczej

READ  Polacy wspinają się na Laila Peak
Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.