Connect with us

Najważniejsze wiadomości

Polska vs. San Marino – prognozy, typy bukmacherskie i kursy 9. PAŹDZIERNIK 2021

Published

on

Polska vs. San Marino - prognozy, typy bukmacherskie i kursy 9.  PAŹDZIERNIK 2021

Polska zmierzy się z San Marino w eliminacjach do Mistrzostw Świata 2022. Powiemy Ci, jak sobie radzą przeciwnicy i na co obstawiać. Do wyboru jest kilka opcji!

Polska wciąż grozi przegapieniem mundialu 2022! Zespół jest obecnie na trzecim miejscu w grupie I z 11 punktami.. Nawet wygrana dzisiaj nie jest gwarancją. Wszystko będzie zależało od równoległej gry pomiędzy Węgrami a Albanią. Po nieudanym Euro 2020 Polska rozegrała trzy mecze w kwalifikacjach i wypadła dobrze, pokonując Albanię (4-1) i San Marino (7-1) oraz odbierając punkty Anglii (1-1).

Reprezentacja San Marino istnieje w kwalifikacjach, aby rozdawać punkty przeciwnikom i poprawiać ich różnicę bramek. Jak na razie wszystko idzie tak, jak powinno: drużyna jest na dole tabeli w grupie I z 6 porażkami w 6 meczach i łącznie punktami 1-24. We wrześniu drużyna San Marino przegrała z Andorą (0-2), Polska (1-7 ) i Albania (0-5).

Jakie są opcje, jeśli nie kolejna porażka dla skromnej reprezentacji San Marino? Nic. Poza tym dla Polski nie jest to mecz przechodzący: pilnie potrzebują trzech punktów i poprawy różnicy bramek. Bukmacherzy oferują świetne kursy na to, że Polacy strzelą więcej niż pięć goli, więc proponujemy to wykorzystać.

Prognoza: indywidualna suma całkowita Polski powyżej (5,5).

Opcje zakładów:

  • Indywidualna suma całkowita 1 ponad (5,5) za 1,93.
READ  Polska ostrzega potencjalnych migrantów, że granica z Białorusią jest zamknięta
Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *