Connect with us

Sport

Polska vs Iran prognozy, typy bukmacherskie i kursy│24. LIPIEC 2021

Published

on

Irańczycy mogą grać w siatkówkę, ale nie mogą być cierpliwi. Jeśli przeciwnik jest silny i wygrywa, prędzej czy później Gafoor i jego koledzy z drużyny tracą zainteresowanie. Jest mało prawdopodobne, aby nowy trener, choć bardzo poważny, mógł coś tu naprawić.

Polska

Mistrz świata spisał się w Lidze Narodów przyzwoity. Drużyna dotarła do finału z liderem Bartoszem Kurkiem w doskonałej formie i jednocześnie nie przytłoczona w Rimini.

Po turnieju we Włoszech Polacy rozegrali trzy mecze towarzyskie i wygrali wszystkie trzy mecze. Rywale nie byli jednak najsilniejszą, delikatnie mówiąc, drużyną Norwegów.

Polska drużyna nie ma strat, bo Kurek, Kubiak, Leon, Drzyzga i pozostali są na miejscu i są gotowi do walki o tytuł. Muzaj odpada, ale strata jest nieznaczna.

Bukmacherzy uważają, że najbardziej prawdopodobnym wynikiem tego meczu jest trzypunktowa wygrana Polski. W rzeczywistości Irańczycy z Ligi Narodów nie mogli stawiać Polakom żadnego poważnego oporu. Stracili trzy do zera i zdobyli tylko 56 punktów. Nigdy nie przekroczyłeś 20-punktowej oceny w żadnym zdaniu, nawet w pierwszym zdaniu.

Iran

Vladimir Alekno nie zaskoczył jej swoim wyborem gracza. Iran wciąż jest taki sam – Marouf, Ghafour, Ebadipour, Seyed, Sharifi. Wszyscy ci faceci, z wyjątkiem Maroufa, nie grali dobrze ani źle w Lidze Narodów. Ogólnie rzecz biorąc, w Rimini wszystko nie miało znaczenia.

Gdyby trenerowi udało się szybko zamienić perskich chłopców w prawdziwych mężczyzn, oni by walczyli. Niestety nie dowiemy się, dopóki gra się nie rozpocznie. Osobiście nie postawiłbym na Alekno. Nie dogadywał się z Zenitem i myślę, że irańska drużyna nie jest tak dobra jak Kazań pod względem umiejętności i siły woli. Nie masz dobrego banku.

Porady ekspertów dotyczące zakładów

Nie oczekuję żadnych wrażeń z tego meczu. Iranowi trudno będzie wygrać, a nawet rozegrać przynajmniej jeden mecz, ale można spodziewać się po nich pewnych emocji. Ale wtedy mężczyźni Aleknos prawdopodobnie stracą motywację zgodnie ze starym irańskim zwyczajem. Dlatego wybieram następujące zakłady:

READ  Czerczesow odmawia przejęcia reprezentacji Polski

  • Razem ponad 44,5 w pierwszym secie za 1,87;
  • zdanie I, maksymalna różnica punktowa w liczbie punktów Poniżej 6,5 za 2,02;
  • Razem poniżej 137,5 za 1,85.
Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *