Connect with us

Najważniejsze wiadomości

Polska uchyla zasady kwarantanny dla fanów Man Utd

Published

on

Polska uchyla zasady kwarantanny dla fanów Man Utd

LONDYN: Polskie władze zniosły zasady kwarantanny dla kibiców Manchesteru United, którzy dotarli do finału Ligi Europy w Gdańsku.

Drużyna Ole Gunnara Solskjaera pojedzie na stadion w Gdańsku 26 maja, aby zdobyć swoje pierwsze trofeum od wygrania zawodów w 2017 roku.

Zgodnie z zapisami Covid-19 stadion będzie zajęty do 25 proc. Na finał. United otrzymało 2000 biletów na mecz rozegrany przed 9500 widzami.

Podczas gdy kibice będą musieli zostać poddani kwarantannie po powrocie do Wielkiej Brytanii, ponieważ Polska znajduje się na bursztynowej liście rządu, aktualizacja na stronie internetowej lotniska w Gdańsku potwierdziła, że ​​po przylocie do miasta wymagana jest izolacja.

„Każdy, kto ma bilet na finał Ligi Europy w Gdańsku i przyjeżdża z Wielkiej Brytanii, nie musi zdawać egzaminu po przylocie” – czytamy w oświadczeniu.

„Zgodnie z decyzją polskich władz w imprezie może wziąć udział 9 500 kibiców. Większość z nich przyjedzie z zagranicy. Podróżowanie samolotem podlega wielu ograniczeniom spowodowanym pandemią koronawirusa. „

Dodał: „Aby ułatwić przyjazd brytyjskich kibiców na finał Ligi Europy w Gdańsku, polski rząd zmienił regulamin i zezwolił na ich przyjazd testem przeprowadzonym w Wielkiej Brytanii”.

Dlatego kibice United przybywający do Gdańska nie muszą poddawać się kwarantannie po przyjeździe, o ile mają dowód, że ich test w Wielkiej Brytanii jest negatywny i mają bilet na finał.

READ  Populist Polish Pop - Dlaczego polscy politycy boją się wyśmiewać wiejską muzykę | Europa
Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *