Connect with us

Najważniejsze wiadomości

Polska powstrzymuje Girarda na boisku konferencyjnym | Wiadomości, sport, praca

Published

on

Correspondent Photo / Lowell Spencer Polska Abby Farber (1) szuka otwartego kolegę z drużyny w czwartek wieczorem, gdy jest strzeżona przez Allison Durkin z Girarda (10).

POLSKA – Trenerzy na co dzień nie lubią przegrywać meczów. Ale czasami te straty mogą być bardzo ważne dla zespołu.

Polska drużyna koszykówki dziewcząt odbiła się po rozczarowującej porażce z rywalkami ze Struthers w zeszłym tygodniu solidnym zwycięstwem 63:52 nad Indianami Girard w meczu seniorskim. Zwycięstwo utrzymuje Bulldogs na szczycie konferencji Northeast 8 Conference.

„Ta gra była naprawdę ważna, zwłaszcza po tym, jak nie grałem przez tydzień. Chcieliśmy więc odpocząć, zwłaszcza, że ​​to noc seniorów. Abby (Farber), Morgan (Kluchar) i ja byliśmy z tego bardzo dumni i zajęliśmy się biznesem”. Starszy strażnik buldogów, Connie Cougras, powiedział.

Ogólnie rzecz biorąc, Bulldogs mają rekord 14-2 i są 10-1 w lidze. Wraz ze stratą Hindusi spadają do 9-7, 4-7 w tabeli konferencji.

„Kiedy graliśmy w nie po raz pierwszy, był włączony zegar” zauważył trener Indian Andrew Saxon. „Więc przegraliśmy całkiem nieźle. Nie mogliśmy poradzić sobie z presją i pułapkami. Ale dzisiaj myślę, że wykonaliśmy dobrą robotę. Jestem zadowolony z naszego występu i rozpoczęcia turnieju; Prawdopodobnie możemy grać z każdym, jeśli tylko włożymy piłkę do kosza”.

Pokonując stratę i rozproszenie czasu zamknięcia seniorów, Psy szybko objęły prowadzenie 7-0, zanim Hindusi zdołali wejść na tablicę wyników w 4:34 w pierwszej kwarcie. Bulldogs objęli prowadzenie 17-9 pod koniec pierwszej tercji.

Ale Indianie walczyli z psimi zębami i pazurami w drugiej zwrotce, zmniejszając deficyt do 5 na zaledwie 17 sekund przed przerwą, kiedy młodszy obrońca Indian Abbie Rafferty uderzył skoczka i wyrównał wynik 26-21. Faul w ostatniej sekundzie strzelony przez Bulldogs Morgan Kluchar sprawił, że do przerwy było 27-21.

READ  Drewniane chaty "łódkowe" unoszące się na krajobrazie Polski | Aktualności

Bulldogs przejęło kontrolę nad walką, aby rozpocząć drugą połowę, kiedy Katie McDonald odbiła się o wiadro, a następnie zdobyła trzy punkty Mary Blunt w 6:21, co dało Psom szybkie 11- punkt do odrzucenia. 32-21 przewaga. Po dwóch rzutach wolnych od Kluchara w 4:29, Bulldogs powiększyło swoją przewagę 40-25 do 15. Pod koniec trzeciego okresu ostatecznie objęli prowadzenie 46-30.

„Chcieliśmy wyjść i być sobą” Cougras mówił o swoim sposobie myślenia w drugiej połowie. „Chcieliśmy zrobić wszystko, co w naszej mocy, aby rozpocząć drugą połowę i zacząć działać. Potrzebowaliśmy ich (Katie i Mary), aby wyszli na gorąco i zrobili to właśnie tam.”

Bulldogs powiększyło swoją przewagę do 22 punktów, 54-32 przy 6:36 czwartej kwarty po trafieniu za trzy punkty Cougras. Ale Indianie walczyli do końca, kończąc mecz wynikiem 20-9, aby zapewnić sobie końcową 11-punktową przewagę.

„Dziewczyny nigdy się nie poddają. Grałeś ciężko. W pewnych momentach nie mogliśmy po prostu zrobić kosza”. powiedziała Saksonia. „Przeoczono rzuty wolne. Przegapiliśmy kilka łatwych ujęć. Jeśli to zabierzesz, mamy szansę wygrać mecz”.

Bulldogs będą chcieli utrzymać się na szczycie NE-8 w poniedziałek wieczorem, kiedy zagrają w Lakeview w swoich następnych rozgrywkach. Indianie grają również w poniedziałkowe wieczory, kiedy goszczą Niles Red Dragons.

Dzisiejsze najświeższe wiadomości i nie tylko w Twojej skrzynce odbiorczej

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.