Connect with us

Sport

Polska nadal silna u siebie

Published

on

Polska nadal silna u siebie

POLSKA OH – W kluczowym pojedynku na NE8 w poniedziałkowy wieczór Polska umocniła się na pierwszym miejscu dzięki zaciętemu zwycięstwu nad South Range 48-42, odrabiając stratę na początku sezonu. Kibice gospodarzy byli świadkami zaciętej bitwy, która pokazała odporność i determinację Polski.

Liderką polskiego ataku była Elliana Thompson, która zaprezentowała się znakomicie, zdobywając imponujące 25 punktów i okazała się siłą na boisku. Leanne Williams zdobyła 12 punktów, a Avery Jakubovic dodał 5, co przełożyło się na dobry występ w ofensywie.

Zespół South Range walczył dzielnie, a Gwen Lowry prowadziła w ataku i zdobyła 15 punktów. Sydney Penick oraz duet Maddie Dado i Ceci Foster zdobyli odpowiednio 11 i 6 punktów.

Dzięki zwycięstwu Polska osiągnęła rekord 11-6, umacniając się na pierwszym miejscu w NE8. W czwartek opuszczą konferencję i będą gospodarzami Mooney w zapowiadającym się kolejnym ekscytującym pojedynku. Z drugiej strony South Range (8-11) jest zdeterminowane, aby się odbić i skupia się na czwartkowym meczu u siebie z Nilesem. W miarę kontynuowania sezonu zasadniczego NE8 pozostaje polem bitwy, a zwycięstwo Polski nadało ton nadchodzącym wyzwaniom.

READ  Rohit, Akash niedługo zaczną latać na Mistrzostwach Boksu Mężczyzn AIBA 2021
Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *