Connect with us

Sport

Polska Mięśnie z Lakeview | Wiadomości, sport, praca

Published

on

Polska Mięśnie z Lakeview |  Wiadomości, sport, praca

Zdjęcie korespondenta / Kyle Senkowitz z Lowell Spencer Lakeview przejeżdża w piątek obok Carmine Tukalo w Polsce.

POLSKA – W bitwie pomiędzy Bulldogs to polska odmiana wyłoniła się na prowadzenie, pokonując 47-26 Lakeview w piątkowym meczu koszykówki chłopców.

Dzięki zwycięstwu Polska pozostaje idealna w Konferencji Północno-Wschodnia-8 z bilansem 10-0 i jednocześnie zapewnia sobie chociaż część tytułu mistrzowskiego. W tym sezonie poprawili także ogólny bilans do 12-3.

„Rozmawialiśmy dziś wieczorem z chłopakami, żeby wiedzieli, jak ważny jest ten mecz, a potem zajęliśmy się sprawami” – powiedział główny trener Polski Eric Fender. Musimy cieszyć się tą chwilą i wpisać kolejny numer do księgi rekordów, ale we wtorek czeka nas trudny mecz.

„To miłe, ale nie sądzę, że ktokolwiek z nas chce po prostu dzielić się tytułem” – powiedział Andrew Todd, starszy obrońca reprezentacji Polski. „Wracamy więc do pracy i chcemy zdobyć tytuł w klasyfikacji generalnej”.

Po porażce Lakeview po raz pierwszy w tym roku spadło poniżej 0,500 na poziomie 7-8, co spadło do 3-6 w lidze. Na nieszczęście dla Lakeview przedłuża to również ich obecną passę porażek do pięciu meczów.

„Myślę, że zagraliśmy dziś naprawdę mocno” – powiedział główny trener Lakeview Matt Baker. „Polska jest trudnym przeciwnikiem ze względu na swoją fizyczność. Wiedzieliśmy o tym przychodząc i podkreślaliśmy to naszym chłopakom. Nasz występ był więc tam, tylko brakowało nam trochę wykonania.

Polska miała jednak niepomyślny początek meczu, ponieważ nie wykorzystała pierwszych dziesięciu strzałów z podłogi, a w pierwszej kwarcie oddała tylko trzy z 16 strzałów z podłogi. Dopiero w 2:41 minucie pierwszej kwarty, kiedy Andrew Todd uderzył skoczka, goście byli w stanie zdobyć pierwsze punkty z podłogi.

„To dzieci, więc zawsze martwię się o koncentrację” – powiedział ze śmiechem Fender. „To nie było ładne, ale znaleźliśmy sposoby na zwiększenie prowadzenia i dotarcie do mety. Mieliśmy wiele opcji, mieliśmy dobry wygląd. W niektóre noce to się stanie.

READ  Polska nominuje 370-osobową kadrę na domowe mecze mistrzostw Europy

„Czasami tak się dzieje” – powtórzył Todd. „Zaczęliśmy więc polegać na trafianiu do kosza i dotarciu do linii rzutów wolnych”.

Aby zrekompensować kiepski wieczór strzelecki, Polska zdominowała tablice zbiórkami i ograniczała Lakeview z wielu punktów drugiej szansy. Tymczasem Polska strzeliła gola nie wiadomo skąd, zdobywając w całym meczu tylko jedną trójkę.

„Mamy wielu piłkarzy, którzy są aktywni fizycznie” – powiedział Fender. „Za każdym razem, gdy wchodzimy na mecz, mówimy o wygraniu wojny odbicia. Ograniczanie ich do jednego strzału, posiadanie drużyny w defensywie i zbiórki to coś, na co kładziemy nacisk każdego wieczoru.

Zagrali także nieustępliwie w obronie, ograniczając Lakeview do drugiej najmniejszej sumy punktów w tym sezonie. Lakeview popełnił w meczu 14 strat.

„Jedyna rzecz, o której rozmawialiśmy z tymi chłopakami przez cały rok, to to, że żyjemy i umieramy w obronie. Kiedy utrzymujesz zespoły w posiadaniu zaledwie 26 punktów w meczu… niezależnie od tego, czy strzelasz dobrze, czy nie, dajesz sobie szansę na zwycięstwo” – powiedział Fender.

„Różnica odbicia była dużym czynnikiem” – powiedział Baker. – Przez większą część dzisiejszego meczu znajdowaliśmy się w strefie ataku, więc wiedzieliśmy, że odbicie będzie wyzwaniem. Oni (Polska) doskonale kontrolowali tablice i naprawdę ograniczyli nasze szanse na oddanie dzisiejszego strzału.

W miarę postępu meczu Polska metodycznie oddalała się od Lakeview. Po tym, jak Lakeview objął prowadzenie 2:1 i 5:3, pod koniec pierwszej tercji Polska prowadziła 8:5.

Kiedy Polak Cole Fulton strzelił do kosza o 4:35 w drugiej kwarcie, goście wyszli na siedmiopunktowe prowadzenie 15-8. Ostatecznie do szatni do przerwy prowadzili 19:10.

Po tym, jak na początku drugiej połowy obie drużyny zamieniły się koszami, Polska przez następne pięć minut dystansowała się. Kiedy Danny Nittoli strzelił gola w 1:44 minucie, Polska objęła prowadzenie 15, 31-16, zakończone serią 8-0. Na koniec trzeciej tercji prowadziły 14 punktami, 33:19.

READ  Polska pada na Howland | Wiadomości, sport, praca

W połowie czwartej kwarty Polska powiększyła swoje prowadzenie do 19, kiedy Paul Greco trafił dwa rzuty wolne i było 40:21. W ostatnich czterech minutach meczu obie drużyny dokonały częstych zmian, dzięki czemu Polska zakończyła mecz z 21-punktową przewagą.

Polska zakończyła mecz z 10 zawodnikami na liście punktów, a Todd jest jedynym zawodnikiem z liczbą dwucyfrową, która ma 10 punktów. Prowadził Oliver McCully z siedmioma zbiórkami, a Carmine Tukalo miał sześć zbiórek.

Kyle Senkowitz prowadził tego wieczoru w Lakeview z dziewięcioma punktami, a Isaiah Lantz dodał siedem. Carter Doran zebrał osiem zbiórek i utrzymał Lakeview na szczycie.

Musimy po prostu iść dalej” – powiedział Baker. Za nami trudne mecze, ale nie możemy się doczekać wtorkowego meczu i zwycięstwa.

Lakeview będzie chciało zakończyć obecną recesję we wtorkowy wieczór, kiedy podejmie w lidze Girard Indians. Polska będzie próbowała wywalczyć tytuł mistrzowski we wtorek, grając z wicemistrzem ligi South Range.

[email protected]

Dzisiejsze najświeższe informacje i nie tylko w Twojej skrzynce odbiorczejContinue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *