Connect with us

Sport

Polska opróżnia Lakeview, 9-0 | Wiadomości, sport, praca

Published

on

Polska opróżnia Lakeview, 9-0 |  Wiadomości, sport, praca

CORTLAND — Walka The Bulldogs szybko przekształciła się w walkę defensywną, gdy Polska pokonała Lakeview 9:0 w ponurą piątkową noc.

„W obronie grali w ogony. Nie mogę powiedzieć wystarczająco dużo o naszych dzieciach – powiedział polski kapitan Tom Pavlansky. „Mieliśmy kilkoro dzieciaków, a nasz personel obronny wykonał piekielną robotę”.

Ogólnie rzecz biorąc, polska obrona utrzymała Lakeview na 71 jardach całego ataku.

Po drugiej stronie boiska defensywa Lakeview również grała dobrze, ale gol z 30 jardów na Polskę od drugiego zawodnika Jasa Stefancina w trzeciej kwarcie dał Polakom rozpęd, którego potrzebowali.

Zmierzając do czwartego kwartału, Lakeview posiadało głęboko na własnym terytorium i musiało zabezpieczyć ziemię za pomocą nalotu.

„(Polska) wiedziała, co próbujemy zrobić, i ułożyła się w pudło” – powiedział trener Lakeview, Sam Bellino. „Musieliśmy trochę poluzować. Jeśli przegrałeś punkt i musisz przejść 90 jardów, jesteśmy zmuszeni trochę go rozłożyć.

Błędny rzut Lakeview został przechwycony przez młodszego obrońcę JD Memo, który sprowadził piłkę z powrotem na linię jednego jarda Lakeview i zapewnił szybkie przyłożenie Cole’a Fultona. Na kolejnej przejażdżce Memo zapewnił sobie kolejne przechwycenie o 2:30 w konkursie i przypieczętował grę.

„JD był na właściwej pozycji i wykonał zagranie. To było ogromne” – powiedział Pavlansky.

W drugiej połowie Polacy zdołali nabrać rozpędu w ofensywie, ale defensywa Lakeview wstała i zdołała spowolnić przeciwnika.

„Musisz docenić Lakeview. Robisz cholernie dobrą robotę. Pozwolili swoim dzieciom bawić się naprawdę mocno, a nam to utrudnili” – powiedział.

W przypadku Lakeview Bellino powiedział, że jedność defensywy jest siłą zespołu w tym sezonie.

„Nasza siła wraca do początku sezonu. Gramy ofensywnie i polegamy na naszej obronie, aby pozostać w grze. Na szczęście mój obrońca robi to, co robi – powiedział.

READ  Douglas C. Steince Jr. 1940-2021 | Wiadomości, sport, praca

Prowadzącym Polakiem na boisku był junior Daniel Nittoli, który był kwestionowany 24 razy na 89 jardów. Fulton również przyczynił się do walki na ziemi, pędząc na 62 jardy na 23 noszeniach i przyziemieniu.

„Po pierwsze i przede wszystkim podaj zasługę Lakeview. Zrobiłeś wiele rzeczy i utrudniłeś nam to. Łączy się to z pogodą, ale przede wszystkim utrudniały nam pracę i musimy się poprawić – powiedział Pavlansky.

Piątkowy konkurs był także pierwszym meczem Pavlansky’ego w Lakeview od czasu jego odejścia. Powiedział, że powrót jest wyjątkowy.

„To wyjątkowe miejsce. Jest tu wielu wyjątkowych, wyjątkowych ludzi. Nie spędza się 29 lat swojego życia w jednym miejscu, chyba że tak jest. W tej drużynie jest wiele wyjątkowych dzieciaków, z którymi jestem blisko. Kocham ją – powiedział Pavlansky.

Dzisiejsze najświeższe wiadomości i nie tylko w Twojej skrzynce odbiorczejContinue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *