Connect with us

Sport

Polska-LaBrae zawieszona po 4 rundach na Eastwood Field | Wiadomości, sport, praca

Published

on

Polska-LaBrae zawieszona po 4 rundach na Eastwood Field |  Wiadomości, sport, praca

Zdjęcie personelu / Christian Haught – Preston Byers LaBrae przygotowuje się do zamachu na boisku podczas środowego meczu Wikingów z Polską na Eastwood Field.

NILES – Matka Natura postanowiła pojawić się ponownie w środę wieczorem, powodując, że pozakonferencyjny pojedynek baseballowy Polski i LaBrae na Eastwood Field został przerwany po czterech rundach z powodu silnej burzy zmierzającej w kierunku Niles.

Po zakończeniu czwartej rundy, gdy gracze i kibice obsypywali deszczem, sędziowie, trenerzy i główny bramkarz Eastwood Field Noah Bard spotkali się w pobliżu bazy domowej, aby omówić, czy drużyny powinny rozpocząć piątą zmianę. Ostatecznie rozgrywki zostały oficjalnie zawieszone i mają zostać wznowione dzisiaj.

Główny trener LaBrae, Ed Anthony, powiedział podczas konferencji pomiędzy rundami, że Bard prawidłowo przewidział, że pogoda wkrótce się pogorszy. Krótko po przerwaniu gry zaczął mocno padać deszcz, a już po kilku minutach słychać było grzmoty.

Chociaż żaden z nich nie był zbytnio zadowolony na widok kolejnej wiosennej burzy, obaj trenerzy wyrazili chęć kontynuowania gry i rozegrania siedmiu pełnych rund. Środowe zawieszenie to tylko kolejny przykład pogody zakłócającej harmonogramy lokalnych drużyn sportowych, co stało się uciążliwe dla trenerów, zawodników i rodziców.

„To było bardzo frustrujące. Każdy trener przez to przechodził. Jeśli chodzi o treningi, możesz zapytać dowolnego trenera i myślę, że nikt nie powie, że chce być na siłowni, w stodole, na parkingu czy gdziekolwiek indziej. powiedział Antoni. „Musimy grać. Wszyscy trenerzy wam to mówią i było to bardzo frustrujące. Robię to od wielu lat i to prawdopodobnie najbardziej mokra wiosna, jaką kiedykolwiek widziałem. Widziałem kilka mokrych torów, ale było to naprawdę złe dla wszystkich zespołów. ”

READ  Muchova z numerem 1 Świątek we francuskim finale | Wiadomości, sport, praca

Główny trener reprezentacji Polski Rich Murray, którego drużyna Bulldogs zdawała się znaleźć dziurę w boisku w czwartej rundzie, podzielił frustrację Anthony’ego.

„To było trudne” powiedział Murray. „Myślę, że najtrudniejszą rzeczą jest utrzymanie miotaczy w gotowości. Ciężko jednak pracujemy na siłowni i myślę, że gramy całkiem nieźle. Więc tak naprawdę czekamy na zmianę pogody. ”

W środowym, trwającym cztery rundy meczu, miotanie Polski okazało się problemem. Początkowy miotacz Ryan Dilullo trafił w bazy zarówno w pierwszej, jak i drugiej rundzie, chociaż miał sześć strikeoutów i pozwolił tylko na jedno trafienie.

Dilullo przeszedł przez pierwszych trzech pałkarzy w składzie LaBrae, walcząc o przejęcie kontroli. Udało mu się jednak oddać swoje pierwsze trafienie w meczu przeciwko Broganowi Collinsowi, trafiając łapacza LaBrae. Uderzenie doprowadziło do kolejnego i trzeciego, gdy Dilullo wykonał trzy spacery z trzema uderzeniami, aby uciec przed końcem pierwszego z trzema biegaczami utkniętymi na bazie.

Tempo zostało na krótko zatrzymane, gdy Dilullo wrócił na kopczyk w dolnej części drugiej rundy; Dilullo wymusił wybicie z gry i uderzył czwartego pałkarza tego dnia. A potem kontrola ponownie zniknęła, gdy Dilullo poprowadził Erica Reibolda na cztery wyciągi, po czym przeszedł Owena Boone’a i oddał jednego na rzecz miotacza przeciwnika Landona Brunstettera, ładując bazy na drugą rundę z rzędu.

Jednak obrona Dilullo i Bulldogs okazała się skuteczna wtedy, gdy tego najbardziej potrzebowali, co zmusiło Dylana Simpsona do opuszczenia boiska po drugiej rundzie, aby utrzymać bezbramkowy remis.

W trzeciej rundzie Dilullo minął Collinsa i wzdrygnął się, co dało innemu biegaczowi pozycję do zdobycia bramki bez outów. Ale LaBrae nie mógł wykorzystać błędu, pozostawiając Collinsa na trzeciej bazie w dolnej części trzeciej.

Krople deszczu zaczęły spadać z nieba pomiędzy trzecią a czwartą rundą, powodując, że niektórzy fani szukali schronienia. Zespoły kontynuowały grę, a w czwartej kwarcie deszcz osłabł, co pozornie dawało nadzieję, że uda się rozegrać wszystkie siedem rund.

READ  Fitch Edges Mooney w OT; Canfield, Polska, Struthers Win | Wiadomości, sport, praca

Polska ofensywa miała swoją najlepszą połowę zmiany na początku czwartej zmiany, zostawiając trzech biegaczy na bazie, po czym rozegrali podwójną akcję i przeszli na drugą bazę, aby zakończyć zmianę z parą wciąż na mecie bazy.

W środę w ostatniej połowie rundy Dilullo był w najlepszej formie, uderzając dwóch pierwszych pałkarzy, po czym wymusił wybicie się po pierwszym narzucie trzeciego pałkarza.

Ogólnie rzecz biorąc, w czterech rundach Dilullo pozwolił na jedno trafienie, przeszedł sześć, a także uderzył pół tuzina. Murray powiedział to, gdy jego dzban szedł „Zdecydowanie zbyt wiele” Jako pałkarz pochwalił Dilullo za znalezienie wyjścia z impasu, aby gra była bezbramkowa.

Brunstetter z LaBrae oddał trzy trafienia, zanotował cztery strikeouty i był jedynym zawodnikiem Vikings, który w środę odeprzeł Dilullo.

Po meczu Anthony powiedział, że ma nadzieję, że LaBrae strzeli bramkę „nadrobić zaległości” do jego rzucania. Jeśli pogoda na to pozwoli, Wikingowie będą mieli na to szansę, gdy wraz z Bulldogs wznowią grę na początku piątej rundy.

Oczekuje się, że po wznowieniu gry polski pierwszobazowy Aiden Thompson rozpocznie zmianę. Zawody zostaną wznowione dzisiaj na Eastwood Field około 19:15, po rozpoczęciu kolejnego meczu o 17:00

Masz ciekawą historię? Skontaktuj się z Prestonem Byersem, wysyłając e-mail na adres [email protected]. Śledź go na X, dawniej Twitterze, @PresByers.

Dzisiejsze najświeższe informacje i nie tylko w Twojej skrzynce odbiorczejContinue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *